אופק שלי בע"מ

יזמות ובנייה

אופק שלי בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2000
תחום: יזמות ובנייה
כתובת: רחוב סמילו 201, ת"ד 450, נתיבות
טלפון: 08-9931840
פקס: 08-9948047
אתר החברה: http://www.ofekshely.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  רענן חלילי מנכ"ל ובעלים
  דודו בן זקן דירקטור ובעלים
  סימן חלילי סמנכ"ל ביצוע
  אליאור גבאי מנהל כספים
אייקון אודות

אודות אופק שלי בע"מ

אופק-שלי בע"מ הינה חברת יזמות וביצוע נדל"ן מובילה בעלת ניסיון עשיר של כ-20 שנים. אופק-שלי נחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף ומתייחדת באיכות הבנייה הקפדנית שלה, רמות גימור מהגבוהות בתחום, מפרטים ייחודיים ומגוונים ודירות מרווחות במיוחד.

החברה נוסדה בשנת 2000 כחברת ביצוע עבור יזמים שונים בתחום הבנייה למגורים, המסחר והמשרדים. במהלך השנים האחרונות נכנסה אופק-שלי גם לתחום הייזום העצמי. שילוב כוחות זה, הביצועי לצד היזמי, מעניק ללקוחותיה של אופק-שלי את השקט הנפשי ביודעם כי נציגי החברה הם אלו אשר מלווים אותם לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון והמכירה, דרך הביצוע בשטח וכלה ברמת הגימור, במסירת המפתח ובבדק המקיף הנעשה לשביעות רצונם המלאה.

השקעה בהון האנושי ובציוד מתקדם

החברה נהנית מתשתית ייחודית של כוח אדם איכותי וציוד מתקדם המעניקים לה את היכולת לבצע פרויקטים בהיקפים גדולים, ברמת איכות גבוהה ובלוחות זמנים קצרים מהמקובל בענף. על עובדי החברה נמנים עובדים ממגזרים שונים אשר נבחרו על ידה בקפידה רבה. כמו כן, לרשות החברה עומד מרכז לוגיסטי נרחב כמו גם ציוד הנדסי הכולל מנופים חדישים, תבניות לבניית מגדלים גבוהים (שיטת ברנוביץ') ותשתיות אחרות. החברה בעלת סיווג קבלני מקסימאלי ג'5 לפרויקטים בהיקף בלתי מוגבל ונצבר בה ידע הנדסי וטכנולוגי מתקדם המאפשר לה להתמודד עם פרויקטים מיוחדים ומורכבים, אותם היא מבצעת באמצעות צוות ניהולי ומקצועי עם ניסיון רב של מהנדסים ומנהלי עבודה ואדמיניסטרציה איכותית ויעילה.

איתנות פיננסית והנהלת החברה

בתחילת שנת 2019 נמכרו 50% ממניות החברה לאיש העסקים האמריקאי דוד בן זקן. לבן זקן יכולות פיננסיות גבוהות ומשכך לשינוי הרכב בעלי המניות ישנה חשיבות רבה בחיזוק מבנה ההון של החברה וצמיחתה העתידית. אחד השינויים הבולטים למהלך הרכישה הינו ריכוז מוטת השליטה וניהול החברה בידיו של מר רענן חלילי שמאז שקיבל לידיו את תפקיד המנכ"ל הבלעדי, מוביל את החברה בביטחה ליישום יעדיה. 

תחומי פעילות ולקוחות עיקריים

החברה פועלת בתחומי היזמות והביצוע למגורים, מסחר ומשרדים:

בנייה למגורים: החברה ביצעה פרויקטים לבנייה של אלפי יח"ד למגורים בכל רחבי הארץ עבור החברות הגדולות בענף ולאחרונה אף מסרה למינהלת צה"ל 120 וילות ביישוב כרמית בפרויקט הנאמד בכ- 107 מיליון ₪.

פרויקטי תשתית ובנייה למסחר ושירותים: החברה בעלת ניסיון רב שנים בהקמה של פרויקטים מורכבים עבור המגזר הפרטי והציבורי ובהם מוסדות ממשלתיים, רשויות מקומיות וגופים נוספים מהמגזר השלישי. בין השאר בנתה החברה את קניון אושילנד בכפר סבא עבור אושירה מקבוצת סמי קצב, פרויקטים למגורים עבור עמותות של המשטרה ומשרד הבטחון, פרויקטים עבור עמיגור והסוכנות היהודית, פרויקט מיגון בעוטף עזה (ממדי"ם בשדרות ובקיבוצי עוטף עזה), פרויקט "סינמה סיטי" בבאר שבע וכן בנתה גני ילדים, בתי ספר, מתנ"סים, מרכזי למידה, בנקים ובתי כנסת בכל רחבי הארץ.

קבלן ראשי בפרויקט רחב היקף של מנורה מבטחים

יכולותיה הגבוהות של החברה המתבטאות בעמידה ביעדים הנדסיים מורכבים ולוחות זמנים מאתגרים, הביאו לזכייתה כקבלן ראשי בהפיכתו של בניין משרדים "מנורה מבטחים" ברחוב אלנבי ת"א לבית מלון מרשת מלונות בראון. הפרויקט נאמד בהיקף כספי של כ - 60 מיליון ₪ והוא אמור להמסר בשנה הקרובה.

פרויקטים עכשוויים

להלן רשימת הפרויקטים אותם בונה החברה בימים אלו הן כמבצעת והן כיזמית:

פרויקטים כמבצעת: מרכז מסחרי גלובוס סיטי, כפר סבא – עבודות השלד הסתיימו והמרכז נמצא בשלבי סיום של עבודות הגמר; חניון, כפר סבא - ביצוע בניית חניון המשתרע על שטח של כ- 15,000 מ"ר; פרויקט מגורים, נתניה – בניית מגדל בן 18 קומות ובו 63 יחידות דיור עבור קבוצת רכישה; פרויקט מגורים, אשקלון - בנייה של 100 יחידות דיור עבור קבוצות רכישה; פרויקט מגורים, נתיבות - בנייה של 112 יחידות דיור עבור קבוצות רכישה; פרויקט מגורים, ירושלים – בניית 108 יחידות דיור עבור מנהלת משטרת ישראל; פרויקט מגורים, באר שבע – בנייה של 47 צמודי קרקע; פרויקט מגורים, אשקלון – ביצוע 2 בניינים בעלי 10 קומות. 

פרויקטים כיזמית: פרויקט מגורים, אופקים – ביצוע מתקדם של 57 יחידות דיור עבור השוק החופשי; פרויקט מגורים, אופקים – ביצוע מתקדם של 16 צמודי קרקע; פרויקט מגורים אשקלון - בניית 50 יחידות דיור (5 בניינים) בשכונת אגמים ביצוע מתקדם; פרויקט מגורים בית שמש –בניית 36 דירות מחיר למשתכן – הפרויקט מכור ובשלבי ביצוע מתקדמים; פרויקט מגורים באר שבע – ביצוע מתקדם של 92 יחידות דיור; פרויקט מגורים, בית שמש- נווה שמיר – פרויקט משולב מחיר למשתכן (50%) ושוק חופשי (50%); לבניית 350 יחידות דיור. הפרויקט בביצוע; פרויקט מגורים, לכרמית (מיתר) - תכנון מתקדם ל-23 צמודי קרקע; פרויקט מגורים, מצפה רמון – תכנון 80 יחידות דיור – צמודי קרקע ובנייה רוויה; פרויקט מגורים נס ציונה 28 יח"ד צמודי קרקע; מגורים ערד מגדל בן 18 קומות הכולל 65 יח"ד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "האחריות המיוחדת של יזמי ההוסטלים כנותני השירות למשרד הבריאות"

  ביקורת של משרד הבריאות בהוסטלים של פגועי נפש יכולה לגרום לסנקציות חמורות – עד כדי סגירת ההוסטל – במידה ונמצאו ליקויים חמורים ואי עמידה בתקנים ובקריטריונים. במקרים שכאלה, האחריות היא לא רק על המנהל של ההוסטל, אלא גם על היזם עצמו. מה יכולים יזמים ומנהלי הוסטלים לעשות כדי לתת לדיירים את השירות הטוב ביותר, וכדי להיות מוכנים לכל ביקורת של הרשויות? מה ההשלכות של ביקורת המצביעה על ליקויים בניהול ההוסטל? ומה יזם יכול לעשות במידה והביקורת כבר החלה ונמצאו ליקויים רבים בניהול המקום? הפודקאסט של עו"ד אייל דנה ממשרד פרופסור ביין ושות'

  "האחריות המיוחדת של יזמי ההוסטלים כנותני השירות למשרד הבריאות"

 • לשון הרע בימי קורונה

  מגפת הקורונה מביאה עמה לחצים נפשיים רבים. חלק מהלחצים הללו באים לידי ביטוי באמצעות שיח בוטה אשר חלק ניכר ממנו מתנהל ברשתות החברתיות. מתי השיח והוויכוחים הופכים לעילת תביעה בגין 'לשון הרע' ומתי אמירות הינן בגדר 'לשון הרע'? עו"ד אמיר טיטונוביץ, בעלים ומייסד של 'טיטונוביץ ושות' משרד עו"ד', על תביעות לשון הרע בצל מגפת הקורונה, ועל מעשים ואמירות ברשתות החברתיות ומחוצה להן שיכולים להוביל לתביעת לשון הרע ולפיצוי כספי

  לשון הרע בימי קורונה

 • תוכנית יציאה ממשבר הקורונה לחברות ועסקים

  הנקודה המרכזית בתכנית היא יצירת תזרים מזומנים אמין וחיובי, בזמן הקצר ביותר. יחד עם זאת, התכנית גם חייבת לשקף את שלב החזרת עובדים מחל"ת. עדיף להגיע להסכמה עם העובדים על הורדת שכר לתקופה, או כל פתרון אחר מוסכם על העובדים, על פני פיטורין

  תוכנית יציאה ממשבר הקורונה לחברות ועסקים

 • המדינה תומכת בהפסדי ענף המסעדנות בעקבות הקורונה רק אם תפעלו נכון

  בעלי מסעדות יוכלו ליהנות משותפות של המדינה בהפסדים שלהם, על ידי כך שיקזזו טוב יותר את ההפסדים הנוצרים

  המדינה תומכת בהפסדי ענף המסעדנות בעקבות הקורונה רק אם תפעלו נכון