אינטואיט ישראל

Fintech

אינטואיט ישראל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1983
תחום: Fintech
כתובת: הפסגות 7, פארק עופר, בניין B פתח תקווה
טלפון: 03-7722300
אתר החברה: http://www.intuit.com
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  סקוט קוק יו"ר מייסד
  סאסן גודארזי מנכ"ל
אייקון אודות

אודות אינטואיט ישראל

חברת Intuit היא ענקית פינטק אמריקאית, שפתרונותיה הטכנולוגיים משפרים את התנהלותם הפיננסית של עסקים ואנשים פרטיים ברחבי העולם.

החברה נוסדה בשנת 1983 על ידי סקוט קוק, שראה את אשתו נוברת בדפי חשבונות מתוך קופסת נעליים ואמר לעצמו - "חייבת להיות דרך טובה יותר לניהול כלכלת הבית". כיום יש לחברה למעלה מ-100 מיליון לקוחות בכ-180 ארצות, הכנסותיה השנתיות מסתכמות ביותר בכ-7 מיליארד דולר, והרווח שלה גדל מדי שנה.

בשנת 1993 הונפקה Intuit בנאסד"ק, וכיום היא מעסיקה כ-11,000 עובדים ב-11 מדינות, כאשר המטה הראשי של החברה הוא הקמפוס הצמוד למשרדיה הראשיים של גוגל בקליפורניה.

Intuit Israel החלה את דרכה בשנת 2014 לאחר רכישתן של שתי חברות סטארט-אפ ישראליות - Check ו-Porticor, והוכרזה רשמית ב-2016 כמרכז הפיתוח השני של החברה האם מחוץ לארה"ב. כיום מעסיקה החברה כ-250 עובדים בישראל, והיא ממוצבת כמובילה עולמית בתחומי Trust Data & Deep Insight.

Intuit Israel, בדומה לחברה האם, מקפידה על תרבות עבודה מתקדמת וגמישה תוך יצירת סביבת עבודה המעודדת חדשנות ויזמות, ולכן נחשבת לאחד ממקומות העבודה הטובים בישראל.

טכנולוגיה שעושה שינוי

מאז הקמתה שיפרה Intuit את התנהלותם הפיננסית של עשרות מיליוני לקוחות ברחבי תבל, תוך שחרטה על דגלה את ההגנה על המידע האישי של לקוחותיה כערך עליון. החברה משרתת אנשים פרטיים, עסקים קטנים ופרילנסרים, ומסייעת להם לנהל את התקציב האישי/העסקי באופן יעיל וכזה המאפשר להם לחסוך בהוצאותיהם.

מוצרי הדגל של Intuit - QuickBooks ,TurboTax ו-Mint מביאים לידי ביטוי את ערכי החדשנות והיזמות המניעים את החברה, ומדגימים את מחויבותה לביצוע מהפך באופן ההתנהלות הפיננסית של אנשים ועסקים.

כך, TurboTax מאפשרת לאנשים פרטיים לנהל את דוחות המס שלהם, ו-QuickBooks הוא כלי המאפשר לנהל תשלומים ומשכורות. כלי API שפיתחה החברה מאפשרים לחברות פינטק חיצוניות להתממשק עם תוכנת QuickBooks ובכך להרחיב את קהלי היעד שלהן ולהגדיל את רווחיותן.

העובדים במקום הראשון

ב-Intuit העובדים הם במקום הראשון, מתוך ההבנה כי עובדים מאושרים תורמים לצמיחתה של החברה.

כפועל יוצא, Intuit שמה דגש על פיתוח מסלולי הקריירה של העובדים ומעניקה להם הזדמנויות שונות להעשרה וללמידה, החברה מיישמת מדיניות המאפשרת השגת איזון בין החיים הפרטיים והעבודה, ומשקיעה משאבים רבים בקידום רווחת עובדיה.

התפתחות לאורך כל מסלול הקריירה של העובד: החברה מייצרת מסגרות מגוונות עבור העובדים המאפשרות להם להעשיר את הידע המקצועי, לחלוק אותו עם אחרים, ליזום ולהוביל. חלק מיוזמות אלו פותחו בישראל והתרחבו לשאר פעילויותיה של החברה ברחבי העולם.

כך, מעודדת החברה את עובדיה לפתח פרויקטים חדשניים במסגרת "Engineering Days" (שבוע מרוכז הנערך פעמיים בשנה) במהלכו העובדים יכולים להקדיש את מלוא זמנם ותשומת ליבם לפיתוח פרויקטים טכנולוגיים המאתגרים אותם.

שבועות אלו נערכים במקביל בכל פעילויות החברה ברחבי העולם ומאפשרים לעובדים מאתרים שונים לחלוק ידע ומעודדים חשיבה משותפת. עוד יזמה החברה ימי למידה מרוכזים - TechCon - הכוללים סדנאות עבודה והרצאות של גורמים מקצועיים, חיצוניים ופנימיים, המשתפים את עובדי החברה בטכנולוגיות ובכלי עבודה חדשים. ימים אלו נערכים במקביל בכל אתרי החברה במטרה לייצר קהילה טכנולוגית המשתפת ידע והמעשירה את חבריה.

כמו כן מעודדת החברה את העובדים, הרוצים בכך, להפוך למומחים בתחומם. כך, מייצרת החברה שיתופי פעולה שונים המאפשרים לעובדי החברה לשמש כמנטורים של חברות סטארט-אפ בתחומים שונים ולתרום מניסיונם האישי. בנוסף, Intuit מעודדת עובדים הרוצים בכך לקחת חלק כדוברים בכנסים ומיטאפים שונים. החברה מלווה את העובדים לקראת אירועים אלו ומסייעת להם בתהליך המיתוג האישי, חיזוק כישורי העמידה מול קהל, ואף נותנת חסויות לאירועים שונים בהם היא משלבת את עובדיה כדוברים מומחים. כך, למשל, משתפת החברה פעולה עם היוזמה Women in Data Science) WiDS) שמטרתה יצירת כנסים בהם מוצגים המחקרים המתקדמים ביותר בתחום מדע הנתונים, תוך מתן ביטוי משמעותי לקול הנשי בתעשייה זו. החברה משתפת פעילות עם היוזמה במדינות מסוימות ובישראל היא אף נציגתה הבלעדית.

מעטפת הטבות כוללת: Intuit Israel מעניקה מגוון רחב של הטבות לעובדיה, בהן קבלת RSUs, הענקת בונוסים לאורך כל השנה, חודש נוסף של חופשת לידה לנשים, כרטיס "תן ביס" בסכום נכבד, סכום חודשי משמעותי עבור חדר כושר (אותו ניתן להמיר לצרכים אחרים כמו שירותי ניקיון לבית, לדוגמה), אופציה לרכישת מניות במחיר מוזל, ביטוח שיניים מקיף, מימון מלא למשקפיים, ביטוח רפואי פרטי לכל המשפחה, ואפילו מימון של טיפולים פסיכולוגיים.

ב-Intuit Israel מזמינים את העובדים לשעבר לשתף בחוויותיהם מהעבודה בחברה, והמשוב המתקבל מסייע בשיפור וייעול תהליכים שונים, המשפיעים לטובה על עובדי ולקוחותיי Intuit ברחבי העולם כולו.

לא רק מדברים: מיישמים ערכים הלכה למעשה

כחברה המפתחת טכנולוגיה שמיטיבה עם העולם, הערכים שמובילים את Intuit באים לידי ביטוי בהתנהלותה היומיומית.

שוויון: Intuit מקדמת העסקה שוויונית ומקדישה לכך משאבים רבים. בחברה קיים תפקיד ייחודי - Chief Diversity & Inclusion Officer - האחראי לכך שב-Intuit יועסקו בצורה שוויונית ומאוזנת נשים וגברים, עובדים מרקעים שונים, בני מיעוטים, להט"בים ועוד.

 Intuit Israel פועלת על רקע ערך מרכזי זה, ומיישמת צעדים שונים להשגת שוויון מגדרי. לראייה - בחברה מועסקים כ-35% נשים במשרות טכנולוגיות, כאשר הממוצע בתעשייה עומד על כ-25% בלבד.

יושרה: Intuit מאמינה ביושרה כערך עליון ומיישמת אותו יום יום בהתנהלותה - מול לקוחות, ספקים ועובדים. תפיסה זו מחלחלת לכל אורכו של הארגון, ובאה לידי ביטוי גם באמון שרוכשת החברה לכל אחד מעובדיה. כך, למשל, לכל העובדים בחברה יש כרטיסי אשראי מטעמה, ב-Intuit אין שעון נוכחות והעובדים לא נדרשים לדווח על ימי מחלה.

הכלה: על מנת לייצר סביבת עבודה הרמונית, פועלת החברה באמצעים שונים לייצר אווירה מכילה. כחלק ממאמצים אלו, מיישמת החברה תכנית הנקראת "קו מסע", במסגרתה כל עובד בחברה מציין נקודות משמעותיות בחייו ומשתף אותן עם חבריו לעבודה. כך, כל העובדים חשופים ל"קווי המסע" של חבריהם, ודרכם הם יכולים ללמוד על מטרותיהם ועל הרקע שלהם.

תרומה לקהילה: כמי שפועלת מיומה הראשון במטרה להיטיב עם הסביבה, פועלת Intuit בדרכים מגוונות על מנת להיות חלק מחיי הקהילות בהן היא פועלת. החברה מטפחת את ערך ההתנדבות בקרב עובדיה, וכל עובד המועסק במשרה מלאה יכול להקדיש 32 שעות בשנה קלנדרית למען מטרות קהילתיות. בנוסף, על כל תרומה כספית שתורמים עובדי החברה לטובת נושאים קהילתיים שונים - החברה תורמת במקביל סכום דומה, זאת לצד תרומות כספיות נוספות שהחברה מעבירה לטובת מטרות קהילתיות שונות.

המקום הטוב ביותר לעבוד בו

אינטואיט ישראל מקפידה על תרבות עבודה מתקדמת וגמישה תוך יצירת סביבת עבודה המעודדת חדשנות ויזמות, ולכן החברה נמצאת באופן עקבי ברשימות של מקומות העבודה הטובים ביותר בארץ ובעולם. אינטואיט זכתה בשלל תארים מרשימים, בינהם גם אחד ממקומות העבודה הטובים ביותר עבור נשים והורים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אינטואיט ישראל

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם הקורונה תוביל למהפכה התעשייתית של המאה ה–21?

  המהפכה התעשייתית נמשכה 150 שנה, אולם נראה שהקורונה תוביל לשינויים זהים באורח החיים של כולנו תוך מספר שנים בודדות. ענף הנדל"ן השמרני יצטרך להתאים עצמו ורק חברות שימהרו לסגל לעצמן את אותן דרישות חדשות יצליחו לצאת מחוזקות ממשבר הקורונה

  האם הקורונה תוביל למהפכה התעשייתית של המאה ה–21?

 • על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

  "אחוזי ההצלחה של פרויקטים בהתחדשות עירונית תלויים בכמה בעלי הדירות מאוגדים. הסיבות לסרבנות הדיירים מגוונות", מסביר עו"ד ינקי עפרוני, שותף מייסד במשרד 'יוריסט עפרוני' המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים להתחדשות עירונית, "האתגר הגדול ביותר הוא יצירת האמון עם בעלי הדירות"

  על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

 • זה לא הגיל, זה הניסיון

  כבר בגיל 16 הקים שיראל בזיז את החברה הראשונה שלו ועבד בתחום השיפוצים וצביעת בניינים. קרוב לעשרים שנה אחרי, בגיל 34, הוא משמש כמנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת ש.י גיל הבונים המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. "אנשים תמיד שואלים אותי ואת השותף שלי, יגאל גיל בן ה- 71, אם אנחנו אבא ובן. הגיל שלי הוא משהו שקשה קצת לעיכול בהתחלה אבל בסוף, בענף הבניה אתה נמדד לפי ביצועים, והביצועים שלנו בחברה הם ברורים וחיוביים מאד" מסביר בזיז, "גדלתי מלמטה ואנחנו מקפידים על ניהול נכון, אמין, ישר, מדויק, שואף למצוינות ומציגים מדדים טובים. במקרה שלנו הגיל הופך ליתרון שבא לידי ביטוי בחריצות, בכושר ההתמדה, בראיה פחות מקובעת, בביצועים טובים ובהצלחה אשר ניתן לכמת אותה"

  זה לא הגיל, זה הניסיון

 • כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

  הכירו את ה"מיני טרנדים" החדשים בענף המטבחים, השואבים את השראתם מתקופת הקורונה והשפעתה הדרמטית על חיינו

  כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?