אספלט אלפא בע"מ

ייצור תערובות האספלט (תערובות חמות), סלילה וקרצוף כבישים

אספלט אלפא בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: ייצור תערובות האספלט (תערובות חמות), סלילה וקרצוף כבישים
כתובת: רח' רבינוביץ, אזור תעשיה בית שאן
טלפון: 04-6531393
פקס: 04-6060991
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  שלמה אלון מנכ"ל
אייקון אודות

אודות אספלט אלפא בע"מ

אספלט אלפא בע"מ נמנית על אחת החברות המובילות בישראל בתחומי ייצור תערובות האספלט (תערובות חמות), סלילה וקרצוף כבישים. החברה המשפחתית הוקמה בשנת 2006 על ידי מר שלמה אלון המכהן כמנהלה הראשי. לחברה זרוע פעילות משמעותית נוספת – יזמות ובניית פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים.

מר אלון, מנכ"ל החברה הקים את אספלט אלפא לאחר עשרות שנות ניסיון בתחומי המחצבות ועבודות העפר – החברה הייתה בעלת מחצבות לכריית חומרים וכן סיפקה שירותי עבודות עפר כקבלנית חיצונית בפרויקטים מגוונים. על רקע הכרתו את התחום לעומקו הקים שלמה את החברה לפני 14 שנה והיא צמחה והתפתחה עם השנים. כיום מונה אספלט אלפא שני מפעלי ייצור אספלט, האחד באזור התעשייה של בית שאן והשני בקיבוץ בית אלפא. בנוסף יש לחברה פעילות ענפה בתחום ריבוד וקרצוף הכבישים.  החברה פועלת תחת איכות קפדנית של תקני ISO והיא  בעלת איתנות פיננסית מוכחת, רישיונות וסיווגים קבלניים לביצוע פרויקטים מגוונים ומורכבים.

קבלן מוכר לביצוע עבודות ממשלתיות

אספלט אלפא רשומה בפנקס הקבלנים כקבלן רשום וכמו כן היא בעלת תעודת  "קבלן מוכר" לביצוע עבודות ממשלתיות בענף סלילת הכבישים. עיקר התמחותה  של החברה הוא בביצוע פרויקטים תחבורתיים עבור נתיבי  ישראל ומשרד הביטחון, בהם היא פועלת כזכיינית מוכרת. לקוחות נוספים של החברה הם רשויות מקומיות, תאגידים, יזמים וקבלנים פרטיים דוגמת חברת יפה נוף בחיפה.

הון  אנושי ומכונות מתקדמות מסוגן

נכון להיום מעסיקה החברה כ-70 עובדים מקצועיים הכוללים פועלי ייצור וחמישה צוותי פיזור אספלט על כבישים.

 כמו כן החברה מחזיקה בצי משאיות וב-4 מקרצפות משוכללות ומתקדמות. שילוב הכוחות בין העובדים בעלי הניסיון לבין הציוד המשוכלל מאפשר לחברה לגשת לכל פרויקט, קטן כגדול, ולבצעו במהירות וביעילות תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו בחוזה.

פרויקטים נבחרים

אספלט אלפא מבצעת פרויקטים מדן ועד אילת ועל האחרונים אותם ביצעה ניתן לציין את  קרצוף וריבוד כביש הסרגל מצומת מגידו ועד עוקף עפולה, קרצוף וריבוד כביש 90 (כביש יוטבתה החדש), קרצוף וריבוד כביש 4 רעננה וקרצוף וריבוד מחלף 44 בכביש 6.

משקיעים את הרווחים בנדל"ן

סוד הצלחתה של החברה נעוץ בעובדה שאת רווחי פעילות האספלט שלה היא מנתבת בתבונה להשקעות נדל"ן מניבות. כך הפכה החברה במרוצת השנים ליזמית ונדל"ן מובילה ובין השאר היא יזמה ובנתה פרויקט הכולל 100 יחידות דיור בטבריה, פרויקט של 32 יחידות דיור בעפולה ופרויקט של 28 יחידות דיור בבית שאן.

 פרויקטים אלו הסתיימו ואוכלסו לשביעות רצון הדיירים. נכון להיום מקדמת החברה פרויקטים מגוונים אחרים, בין היתר קידום תב"ע לבניית פרויקט מגורים ומסחר בשדרות ירושלים פינת רחוב יפת ביפו וכן יזמות ובניית 80 יחידות מגורים בשכונת גבעת זמר בחיפה. 

אמינות, שקיפות ויושרה

בכלל פעילויותיה של אספלט אלפא בע"מ עובדת החברה לאורם של ערכי האמינות, האיכות הבלתי מתפשרת, השקיפות והיושרה. בחברה מקפידים לדבר עם הלקוחות והספקים בגובה העיניים ובצורה חמה ומשפחתית. לאורך כל הדרך החברה אינה שוכחת את הזולת ותורמת באופן קבוע למוסדות דת ובתי כנסת בקהילה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • מחדשים מסלול מחדש

  עולם ההתחדשות העירונית נמצא פעם נוספת בפני צומת דרכים כאשר הנתיב החדש אליו פונה התחום מאלץ את העוסקים בו לחשב מסלול מחדש. הקורונה, ביטול תוכניות תמ"א 38 והכנסת תכנית 'התחדשות בניינית', כמו גם השינויים הצפויים והלא צפויים הנוספים בעולם ההתחדשות העירונית, יחייבו את החברות העוסקות בתחום לבצע את ההתאמות ההכרחיות בכדי להמשיך להוביל את הענף. לקראת פורום DUN'S 100 לבכירי ענף ההתחדשות העירונית מבית דן אנד ברדסטריט (19.11) שוחחנו עם בכירי הענף שהעניקו תשובות ותובנות בנוגע למצב הנוכחי של עולם ההתחדשות העירונית

  מחדשים מסלול מחדש

 • האם יש לשלם על כל שעה שכר עבודה?

  לא די בעצם דרישת המעסיק מהעובד לנכוח במקום העבודה כדי להגדיר את כל שעות שהיית העובד כשעות עבודה

  האם יש לשלם על כל שעה שכר עבודה?

 • ירושות בינלאומיות – חלק ראשון

  חוק הירושה גם קובע כי הדין שיחול על ירושתו של אדם הינו הדין של מקום מושבו בשעת מותו

  ירושות בינלאומיות – חלק ראשון