אספלט אלפא בע"מ

ייצור תערובות האספלט (תערובות חמות), סלילה וקרצוף כבישים

אספלט אלפא בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: ייצור תערובות האספלט (תערובות חמות), סלילה וקרצוף כבישים
כתובת: רח' רבינוביץ, אזור תעשיה בית שאן
טלפון: 04-6531393
פקס: 04-6060991
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  שלמה אלון מנכ"ל
אייקון אודות

אודות אספלט אלפא בע"מ

אספלט אלפא בע"מ נמנית על אחת החברות המובילות בישראל בתחומי ייצור תערובות האספלט (תערובות חמות), סלילה וקרצוף כבישים. החברה המשפחתית הוקמה בשנת 2006 על ידי מר שלמה אלון המכהן כמנהלה הראשי. לחברה זרוע פעילות משמעותית נוספת – יזמות ובניית פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים.

מר אלון, מנכ"ל החברה הקים את אספלט אלפא לאחר עשרות שנות ניסיון בתחומי המחצבות ועבודות העפר – החברה הייתה בעלת מחצבות לכריית חומרים וכן סיפקה שירותי עבודות עפר כקבלנית חיצונית בפרויקטים מגוונים. על רקע הכרתו את התחום לעומקו הקים שלמה את החברה לפני 14 שנה והיא צמחה והתפתחה עם השנים. כיום מונה אספלט אלפא שני מפעלי ייצור אספלט, האחד באזור התעשייה של בית שאן והשני בקיבוץ בית אלפא. בנוסף יש לחברה פעילות ענפה בתחום ריבוד וקרצוף הכבישים.  החברה פועלת תחת איכות קפדנית של תקני ISO והיא  בעלת איתנות פיננסית מוכחת, רישיונות וסיווגים קבלניים לביצוע פרויקטים מגוונים ומורכבים.

קבלן מוכר לביצוע עבודות ממשלתיות

אספלט אלפא רשומה בפנקס הקבלנים כקבלן רשום וכמו כן היא בעלת תעודת  "קבלן מוכר" לביצוע עבודות ממשלתיות בענף סלילת הכבישים. עיקר התמחותה  של החברה הוא בביצוע פרויקטים תחבורתיים עבור נתיבי  ישראל ומשרד הביטחון, בהם היא פועלת כזכיינית מוכרת. לקוחות נוספים של החברה הם רשויות מקומיות, תאגידים, יזמים וקבלנים פרטיים דוגמת חברת יפה נוף בחיפה.

הון  אנושי ומכונות מתקדמות מסוגן

נכון להיום מעסיקה החברה כ-70 עובדים מקצועיים הכוללים פועלי ייצור וחמישה צוותי פיזור אספלט על כבישים.

 כמו כן החברה מחזיקה בצי משאיות וב-4 מקרצפות משוכללות ומתקדמות. שילוב הכוחות בין העובדים בעלי הניסיון לבין הציוד המשוכלל מאפשר לחברה לגשת לכל פרויקט, קטן כגדול, ולבצעו במהירות וביעילות תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו בחוזה.

פרויקטים נבחרים

אספלט אלפא מבצעת פרויקטים מדן ועד אילת ועל האחרונים אותם ביצעה ניתן לציין את  קרצוף וריבוד כביש הסרגל מצומת מגידו ועד עוקף עפולה, קרצוף וריבוד כביש 90 (כביש יוטבתה החדש), קרצוף וריבוד כביש 4 רעננה וקרצוף וריבוד מחלף 44 בכביש 6.

משקיעים את הרווחים בנדל"ן

סוד הצלחתה של החברה נעוץ בעובדה שאת רווחי פעילות האספלט שלה היא מנתבת בתבונה להשקעות נדל"ן מניבות. כך הפכה החברה במרוצת השנים ליזמית ונדל"ן מובילה ובין השאר היא יזמה ובנתה פרויקט הכולל 100 יחידות דיור בטבריה, פרויקט של 32 יחידות דיור בעפולה ופרויקט של 28 יחידות דיור בבית שאן.

 פרויקטים אלו הסתיימו ואוכלסו לשביעות רצון הדיירים. נכון להיום מקדמת החברה פרויקטים מגוונים אחרים, בין היתר קידום תב"ע לבניית פרויקט מגורים ומסחר בשדרות ירושלים פינת רחוב יפת ביפו וכן יזמות ובניית 80 יחידות מגורים בשכונת גבעת זמר בחיפה. 

אמינות, שקיפות ויושרה

בכלל פעילויותיה של אספלט אלפא בע"מ עובדת החברה לאורם של ערכי האמינות, האיכות הבלתי מתפשרת, השקיפות והיושרה. בחברה מקפידים לדבר עם הלקוחות והספקים בגובה העיניים ובצורה חמה ומשפחתית. לאורך כל הדרך החברה אינה שוכחת את הזולת ותורמת באופן קבוע למוסדות דת ובתי כנסת בקהילה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גישורים – חובת ההתחדשות

  הצגת פרקטיקה גישורית המיישמת גישה מעודכנת להתנהלות הליכי הגישור בכלל ובתיקי נזיקין בפרט

  גישורים – חובת ההתחדשות

 • ארנונה של שטחים משותפים במרכז מסחרי

  הלכה חדשה של בית המשפט העליון בדבר זיהוי הנישום הנכון בארנונה בגין שטחים משותפים במרכז מסחרי?

  ארנונה של שטחים משותפים במרכז מסחרי

 • האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  מתי רשות המיסים תכיר בהסכם ממון הקובע הפרדה רכושית מלאה בין בני זוג כפוטר את הבעלים המוכר נכס ממס שבח או מזכה את הרוכש בהקלה או בפטור ממס רכישה?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

 • הלמ"ס כקומיסר לפרסום נתונים חיוביים על שוק הדיור

  לעיתים קרובות אין בין הנתונים שאותם בוחר הלמ"ס לפרסם כל קשר עם המציאות בפועל

  הלמ"ס כקומיסר לפרסום נתונים חיוביים על שוק הדיור