בנדא מגנטיק

יבוא ציוד מחשוב ותקשורת, מוצרי לייף סטייל, מוצרי ספורט ומוצרים לבית

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1987
תחום: יבוא ציוד מחשוב ותקשורת, מוצרי לייף סטייל, מוצרי ספורט ומוצרים לבית
כתובת: רח' המסיק 13, פארק התעשיות עמק חפר
טלפון: 0732-660699
פקס: 0732-864959
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.benda.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אריאל אמור

  אריאל אמור

  מנכ"ל

  בנדא מגנטיק

 • מרדכי בן דוד

  מרדכי בן דוד

  נשיא

  בנדא מגנטיק

אייקון אודות

אודות בנדא מגנטיק

אמזון הישראלית. כך ניתן לכנות את ענקית היבוא הישראלית, בנדא מגנטיק. שמה של הקבוצה המשגשגת נקשר לאורך 40 שנות פעילותה לציוד מחשוב, גיימינג ותקשורת, אך בשנתיים האחרונות היא פונה לעולמות תוכן חדשים עם סל מוצרים מתחדש ודינמי הכולל מוצרי לייף סטייל, מוצרים לבית, מוצרים לתחום הספורט והפנאי, ועוד ועוד.

 

צינור לוגיסטי אסטרטגי לכלל השוק

על רקע המגוון העצום בגודלו של סל מוצרי בנדא מגנטיק היא מהווה כיום צינור לוגיסטי אסטרטגי המספק שירותי שיווק, מיתוג ולוגיסטיקה לכ-6000 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ בעזרת 230 עובדיה. אפשר לומר כי אין כיום בית בישראל בו לא ניתן למצוא מוצר אחד או אפילו מספר מוצרי יבוא של בנדא מגנטיק, וכך רושמת לעצמה החברה מקום של כבוד בעולם העסקים הישראלי.

מרכז החברה ממוקם בפארק התעשיות עמק חפר והוא משתרע על שטח של 8000 מ"ר, מתוכם 2600 מ"ר המשמשים כמטה ומשרדי החברה ו-4000 מ"ר המשמשים את אזור האחסנה המתנשא לגובה של 18 מטר.

מרלו"ג החברה מאכלס כיום כ-4000 משטחים ונוכח התרחבותה של החברה היא מתכננת בימים אלה את בנייתו של מרלו"ג ממוכן חדש שיכיל 24 אלף משטחים.

החברה שכרה שטח נוסף הממוקם בקיסריה ומתפרש על פני 2600 מטר, המכיל 3000 משטחים לגישור, וזאת, עד להקמת המרכז הלוגיסטי החדש, המתוכנן בבית יהושע, שעתיד להכיל 24 אלף משטחים.

קטגוריות מוצרי החברה

סל מוצרי החברה עצום בגודלו והוא כולל כיום חמישה תחומים: ציוד היקפי למחשוב, גיימינג, תקשורת ומערכות אבטחה, סלולאר, פנאי ובית.

קבוצת בנדא מגנטיק מהווה את הנציגה הרשמית של מרבית המוצרים אותם היא מייבאת ועל מותגיה נמנים בין היתר:

Logitech, DJI, TPLINK, Philips, Silver Line, WD, Sandisk, Xbox, Crosair, Aoc, Roidmi, Razer, Miracase, Lenovo, Dahua, VIVO.

נקודות המכירה

נקודות המכירה של החברה נחלקות לשלושה מגזרי פעילות עיקריים: השוק הפרטי, השוק המאורגן ואינטגרטורים, מוסדות וארגונים.

עם נקודות המכירה של החברה נמנות בין היתר חנויות צילום, חנויות מחשבים, חנויות אלקטרוניקה, חנויות מובייל, חנות גיימינג, חנויות ציוד משרדי, רשתות שיווק, רשתות מזון, ועוד. החברה נמצאת בכל מקום בזכות הפיתרון המותאם אישית אותו היא מצליחה לספק לכל נקודת מכירה, קטנה כגדולה, פרטית כציבורית.

הפריסה העצומה מהווה אחד מיתרונותיה הגדולים של החברה, ובמוצרים מסוימים היא תופסת נתח של מעל 50 אחוז מכלל שוק היבוא.

מערך לוגיסטי IN-House

רובו המוחלט של המערך הלוגיסטי של החברה הוא סמי אוטומטי ומורכב ממערכת ניהול מחסנים המתממשקת עם מערכות ERP, כאשר התכנון הוא שמרכזה הלוגיסטי העתידי של החברה יהיה אוטונומי כמעט לגמרי. הלוגיסטיקה בחברה נעשית IN-House על ידי כ-80 עובדים הכוללים מחסנאים, מלקטים, בקרים ונהגי תובלה.

מלבד אלו עובדים בחברה מנהלי תחומים, מנהלי מוצרים, רואי חשבון, אנשי כספים וניהול חשבונות וכן אנשי מכירות. סך הכל מועסקים כיום בחברה כ-230 עובדים, מספר שצפוי לגדול בצורה דרמטית עם כניסתה של החברה למרלו"ג החדש והעצום בגודלו בעוד מספר שנים.

 עוצמות החברה

חוזקתה הייחודית של בנדא מגנטיק נובעת מעוצמתה המשולשת, הכוללת את האפשרות לייבא כל מוצר צריכה, המערך הלוגיסטי המשוכלל והעצמאי, ותשתית הלקוחות היציבה והמגוונת של החברה. עוצמת החברה נובעת ממספר יתרונות משמעותיים המבדילים את החברה משאר השחקנים בשוק: אין גבול למוצרים אותו יכולה החברה לייבא, וכשם שהיא מייבאת ציוד היקפי למחשבים, כך יש באפשרותה לייבא קיאקים, סאפים, סירות וג'קוזים מתנפחים. בעצם כל מוצר צריכה אותו ניתן לייבא ארצה. החברה בעלת מערך לוגיסטי In House עם פריסה ל-6,000 נקודות מכירה מקרית שמונה ועד אילת. איתנות פיננסית למימון מלאי ואשראי לקוחות. שרות לקוחות ברמה הגבוהה בישראל, ולבסוף ייצוג של מותגים מובילים בעולם. שילוב גורמים אלו הופך את בנדא לאחת היבואניות החזקות במשק הישראלי.

חזון החברה

חזון החברה מתמקד בכניסה לעולמות תוכן נוספים המתאימים למערך הלוגיסטי העתידי, תוך הרחבת הפעילות הלוגיסטית עבור שותפים נוספים, ולהמשיך את ההובלה בהם החברה מתמחה, תוך הרחבת מגוון המוצרים והציוד. בכך שואפת החברה להפוך למעין "אמזון" הישראלית תוך הקפדה על פיתוח יכולות לוגיסטיות אוטונומיות, מוצרים איכותיים ואמינים, רמת שירות בלתי מתפשרת ומתן תמיכה מקצועית למשתמשי קצה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת בנדא מגנטיק

 • עכשיו זה רשמי: מותג הסלולר vivo מגיע לישראל ביבוא בלעדי של בנדא מגנטיק

  עכשיו זה רשמי: מותג הסלולר vivo מגיע לישראל ביבוא בלעדי של בנדא מגנטיק

  לאחר חרושת שמועות שארכה מספר חודשים, הודיעה חברת בנדא מגנטיק, יבואנית ומפיצה של מותגי טכנולוגיה כגון DJI, Logitech, XBOX, Razer SanDisk ו-WD, כי קיבלה את זיכיון מותג הסמארטפונים הסיני vivo, ותחל לשווק את מכשירי המותג במהלך חודש אפריל בשורה נוספת היא שירות התיקונים של בנדא ו-vivo: במשך שנת האחריות, לא יבוצעו תיקונים לתקלות שמקורן בייצור, והחברה תשתמש בשיטת ה- SWAP וללקוחות יוחלפו מוצרים פגומים במכשירים חדשים. במקרה של שבר מסך או נזק, הלקוח ישא בעלות תיקון המכשיר אך יקבל מכשיר חדש ולא מתוקן

  עכשיו זה רשמי: מותג הסלולר vivo מגיע לישראל ביבוא בלעדי של בנדא מגנטיק

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022