נאות דורית בע"מ

איסוף ופינוי פסולת וטיטוא רחובות

תמונה ראשית נאות דורית בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: איסוף ופינוי פסולת וטיטוא רחובות
כתובת: רח' הנגר 24, קומה 3, הוד השרון 4527713
טלפון: 03-9755999
פקס: 03-9755995
דוא"ל: office@neot-dorit.co.il
אתר החברה: https://www.neot-dorit.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יהודה גרשון, נאות דורית בע"מ

  יהודה גרשון

  מנכ"ל

  נאות דורית בע"מ

 • קובי גרשון, נאות דורית בע"מ

  עו"ד קובי גרשון

  סמנכ"ל

  נאות דורית בע"מ

 • רועי גרשון, נאות דורית בע"מ

  רועי גרשון

  מנהל הרכש

  נאות דורית בע"מ

אייקון אודות

אודות נאות דורית בע"מ

נאות דורית בע"מ מספקת מגוון רחב של שירותי איסוף, שינוע ופינוי פסולת לרשויות מוניציפליות ולחברות פרטיות, בכללם טיטוא רחובות מכני. החברה הוקמה בשנת 1991. אחדים מבעליה של נאות דורית הם בעלי ניסיון של 40 שנים בתחום פינוי הפסולת.

צי ייעודי

החברה מפעילה צי של 50 כלי רכב ייעודים, בכללם משאיות דחס לפינוי אשפה, משאיות רכינה ומנוף, טריילרים, Skip-loaders, מטאטאים מכניים בגדלים שונים וניידות סיור, פיקוח וחילוץ.

כל סוגי הפסולת

נאות דורית מספקת מגוון רחב ביותר של שירותי איסוף, שינוע ופינוי של כל סוגי הפסולת, בכללם אשפה ביתית, גזם, פסולת בנייה, פסולת תעשייתית ממפעלים ועוד. החברה מספקת גם שירותי טיאוט רחובות ידני ומכני.

נאות דורית משכירה ציוד תברואתי, הכולל: מכולות בגדלים שונים, משאיות רכינה ומנוף לפינוי גזם ופסולת גושית, משאיות דחס לפינוי אשפה ביתית ותעשייתית באמצעות מכולות וכלי אצירה למיניהם ורמסע לפינוי מכולות בגדלים שונים.

המשרדים הראשיים של החברה ממוקמים בראש העין והחברה מספקת שירותים בכל הארץ.

דגש על שירות

נאות דורית מספקת את הציוד והשירותים המתוארים לעיל תוך שימת דגש על זמינות והתמקדות בהיענות לצורכי הלקוח במהירות וביעילות. החברה מיישמת את התקנים הגבוהים ביותר בתחום איסוף הפסולת והניקיון, תוך עמידה במחירים תחרותיים. שביעות הרצון של הלקוח וההיענות לצרכיו עומדים במוקד עניינה של החברה.

לקוחות

נאות דורית מספקת שירותים לרשויות מוניציפליות ומקומיות, תאגידים כלכליים עירוניים, לקוחות פרטיים, לקוחות מוסדיים ולמשרד הביטחון.

כוח אדם מיומן ומקצועי

לנאות דורית יש צוות עובדים מיומן ומקצועי. היא מעסיקה 200 עובדים, בכללם נהגים, מפעילי עגורנים ומפעילי ציוד. עובדים אלה הם מקצועיים, מיומנים וקשובים לצורכי הלקוחות וניתן לסמוך עליהם שיספקו את מיטב שירותי פינוי הפסולת והניקיון ושיענו על צורכי הלקוחות.

אבטחת איכות

נאות דורית עובדת עם תשתית לוגיסטית העומדת בתקנים המחמירים ביותר בתחום איסוף, שינוע ופינוי פסולת. החברה פועלת ללא הרף לשיפור רמת השירות ולצורך כך אף הקימה מערכת ניהולית מתקדמת המבוססת על מערכת האיכות ת"י ISO 9001:2015 בשילוב עם מערכת "איתוראן", מערכת מתקדמת למעקב ולהגנה על צי כלי הרכב של החברה.

נאות דורית מחזיקה בכל הרישיונות והמסמכים הדרושים לפי דין מטעם כל הרשויות לצורך ניהול חברה לאיסוף פסולת וניקיון.

אייקון פרוייקטים

סרטון תדמית

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • עיריית אריאל

 • עיריית בני ברק

 • החברה למשק וכלכלה - השלטון המקומי

 • עיריית נהריה

 • עיריית רחובות

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  תעודת הוקרה מאקי"ם

  על מחוייבות ותרומה מתמשכת לאנשים עם מוגבלות שכלית בישראל

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

  לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

 • דירוג משרדי עוה"ד המובילים לשנת 2018

  לדירוג, המתפרסם השנה זו הפעם ה 14, נוספו תחומי הסייבר, דיני ספורט, דיני תעבורה וגבייה והוצל"פ. השנה דורגו 37 נישות שונות, שיא חדש בכמות הנישות המדורגות

  דירוג משרדי עוה"ד המובילים לשנת 2018

 • בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה

  במאמר זה נעמוד על הדומה והשונה במספר נושאים ספציפיים הן בפן המהותי והן בפן הפרוצדרלי בין בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה ,הבדלים הרי גורל אשר יש בהם כדי להגיע לתוצאות הפוכות לעיתים בין ערכאות בתי הדין הרבניים לבין בתי המשפט לענייני משפחה באותו תיק המובא בפניהם ולעיתים אף ימנע אזרח מלפנות לערכאה זו או אחרת נוכח ההבדלים המשמעותיים כפי שיפורטו להלן:

  בתי הדין הרבניים אל מול בתי המשפט לענייני משפחה –הבדלים במהות ובפרוצדורה