נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

תכנון פיננסי הוליסטי

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1993
תחום: תכנון פיננסי הוליסטי
כתובת: רח' ספיר 7, חיפה
טלפון: 04-8608000, 9062*
פקס: 04-8640007
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://neto-finance.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אילן בן ישי

  אילן בן ישי

  יו"ר

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

 • עידן כץ

  עידן כץ

  מנכ"ל

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

 • עידן אזולאי

  עידן אזולאי

  סמנכ"ל מקצועי

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

 • אינה זוהר

  אינה זוהר

  סמנכ"לית תפעול ורגולציה

  נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

  עוד על אינה זוהר

  אינה זוהר
אייקון אודות

אודות נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

נטו תכנון פיננסי (נטו) היא חברת התכנון הפיננסי הגדולה בישראל, החברה מספקת תכנון פיננסי הוליסטי (כולל) לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ, באמצעות רשת של יותר מ–200 מתכננים פיננסיים, בעלי רישיון פנסיוני וכן סגל תמיכה אדמיניסטרטיבי ומקצועי. החברה פועלת ממשרדיה הראשיים בחיפה וממשרדה הנוסף בבני ברק במגדלי Lyfe.
נטו נוסדה בשנת 1993 כחברה להחזרי מס הכנסה. הצלחתה בפעילות זו הובילה להתרחבות עסקיה, כשבשנת 2001 הוקמה זרוע הביטוח והפיננסים של החברה, שהתבססה על מאגר הלקוחות הקיים והגדילה את הצעת הערך של החברה. בשנים שחלפו מאז, הציגה החברה צמיחה מהירה הן בהיקפי הפעילות והן ברווחיות ובשנת 2023 היקף הנכסים המנוהלים שלה הגיעו לסך של 30 מיליארד ₪. הגודל המשמעותי והניסיון הרב של החברה מאפשרים ללקוחותיה להנות ממגוון רחב של אפשרויות השקעה פיננסיות, תכנון פיננסי להקטנת תשלומי מס הכנסה, טיפול בפורשים, צוואות, ועדות רפואיות, הלוואות, משכנתאות, בדיקה וניתוח תיקי ביטוח, ביטוחים אלמנטריים, הוזלת עלויות וגישה לטכנולוגיות וידע עדכניים ומקיפים, בניהול כלל היבטי החיים הפיננסיים שלהם.

המשאב האנושי בלב החברה

נטו רואה באיכות המשאב האנושי גורם קריטי בהצלחתה. כיום עובדים בנטו כ-200 סוכנים עצמאיים ומעל ל-450 עובדים שכירים. החברה מיישמת מודל צמיחה in-house לסוכניה ומנהליה, כשרוב הסוכנים והמנהלים החלו את דרכם בחברה במשרות בסיסיות וטיפסו בסולם ההיררכיה המקצועית והניהולית מתוך הכרה בכישרונותיהם, במרצם ובתרומתם לחברה. החברה מקפידה על שמירת הידע והרמה המקצועית הגבוהה של כל עובדיה באמצעות השתלמויות בכלל ההיבטים של עולם התכנון הפיננסי והרגולציה בתחום הפנסיוני. התכנון הפיננסי הינו תחום רחב היקף, שנוגע בכל היבטי החיים של הפרט והמשפחה ומצריך הבנה מקצועית רחבה והתעדכנות שוטפת בכל השינויים המקצועיים והרגולטוריים. נטו מקפידה להנגיש לסוכניה את מיטב המרצים מהארץ ומהעולם, לדאוג לקורסי הכשרה בנושאי תכנון פיננסי, ולקיים ישיבות ומפגשי פיתוח עם מנהלי השקעות מובילים, כדי לוודא שהסוכנים שלה נמצאים בחוד החנית של תחום התכנון הפיננסי בישראל.
המודל התפעולי של החברה מתבסס על סוכנים עצמאיים הנהנים מהפלטפורמה של נטו, ובכלל זה מרמה מקצועית גבוהה של הצוות המשרדי התומך, כוח מיקוח, מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומותג מוכר מחד, ומאחריות, מוטיבציה חזקה להצלחה והזדמנות לחקור ולפתח מומחיות בתחומים חדשים מאידך.
הודות להשקעה במשאב האנושי ולאווירה המשפחתית, נטו נהנית מנאמנות ויציבות של כוח הסוכנים המוכשר שלה ומהזדהות גבוהה שלהם עם החברה, מנהליה וערכיה ואלו מסייעים לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה, היושרה והאפקטיביות הניהולית של החברה.

ניהול יעיל, מאורגן ומתקדם טכנולוגית

צוות ההנהלה המנוסה של נטו, בראשות אילן בן ישי היו"ר, עידן כץ המנכ"ל ונדב שוורץ המשנה למנכ"ל, צמח מהשטח ומכיר היטב את כל רבדי עולם הפיננסים הישראלי. החברה מתנהלת על פי נהלי עבודה מסודרים כשכלל תהליכי העבודה מובנים ומאורגנים ונתמכים על ידי טכנולוגיות ניהוליות מתקדמות וממשקים ממוחשבים. מההיבט הרגולטורי, החברה מלווה על ידי משרד עו"ד ג'ון גבע, אחד המשרדים המובילים בתחום בישראל, ומקפידה להנחיל את ההנחיות העדכניות של משרד המפקח על הביטוח בקרב עובדיה וסוכניה.

תחומי פעילות

תכנון פיננסי - נטו מספקת תכנון פיננסי הוליסטי (כולל) שמקיף את מלוא הצרכים הפיננסיים של כל משק בית בישראל. הפתרון המקיף מתבסס על תהליך ליבון צרכים מפורט המוביל להבנה של היעדים, השאיפות, התוכניות המשפחתיות והאישיות, המשאבים והכספים הפנויים, מצבו וגילו של הלקוח ורמת הסיכון המתאימה לו. מתוך הבנה מעמיקה זו, הסוכנים המנוסים של החברה בונים ללקוח תוכנית פיננסית יסודית ומותאמת אישית אשר תשמש כמסלול בטוח של משק הבית לעבר עתיד פיננסי שקט, צמיחה וביטחון כלכלי.

תיקי השקעות וחסכונות - נטו מציעה ללקוחותיה גישה למגוון אפיקי השקעה וחסכון, לרבות קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהולי תיקים, קרנות אלטרנטיביות ופוליסות חיסכון פיננסי, עם תכנון מקצועי זהיר ואפקטיבי ועדכונים שוטפים על ביצועי התיק ועל אירועים משמעותיים, תוך חיסכון משמעותי בעלויות הניהול.

תכנון פרישה - תכנון הפרישה, מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון הפיננסי, מותאם ומיועד לפורשים ולגמלאים העומדים בפני צומת דרכים משמעותי. להחלטות הכלכליות המתקבלות בעת הזו, יש השפעה גורלית על איכות החיים בגיל השלישי. תהליך תכנון הפרישה המבוצע על ידי אנשי המקצוע של נטו כולל בין היתר קיבוע זכויות ותיקון 190, טיפול במענקי פרישה מול מס הכנסה ותכנון ירושה לדור הבא.

Neto Family Office - בכל הקשור לתכנון פיננסי והשקעות, מקובל לבדל את השכבה המבוססת ביותר של האוכלוסייה, אשר קיבלה מהרשות לניירות ערך הגדרה נפרדת של "משקיעים כשירים" (Accredible Investor). משקיעים אלו נהנים בחלק מהתנאים כאילו היו גופים מוסדיים, במובן זה שמתאפשר להם להשתתף בהשקעות שאינן נגישות למשקיעים רגילים. מחלקת ה'פרימיום' של נטו, מתמחה בפלח זה של האוכלוסייה, תוך חשיפה של לקוחות אלו למוצרי השקעה ייחודיים ואטרקטיביים, ומתן שירותי יוקרה פיננסים מקיפים על-פי מודל ה-"Family Office".

הגנות פיננסיות - נטו מציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח והגנות פיננסיות אשר נועדו להגן על הפרט מאירועים פיננסיים בלתי צפויים, לרבות ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד ואלמנטרי.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח פנסיוני בע"מ

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • הכירו את שוק ההשקעות האלטרנטיביות

  הכירו את שוק ההשקעות האלטרנטיביות

  בימים בהם ישנה תנודתיות חריפה בשוק ההון, מיכאל לביא, מחברת נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח, מציע בפודקאסט להכיר לעומק גם את שוק ההשקעות האלטרנטיביות, שוק המציג מגוון מסלולי השקעות למוסדות ולאנשים פרטיים המחפשים אפיקי השקעות חדשים

  הכירו את שוק ההשקעות האלטרנטיביות

 • השקעות לא בורסאיות – כיצד נגן על החסכונות שלנו?

  השקעות לא בורסאיות – כיצד נגן על החסכונות שלנו?

  השנה האחרונה היתה אחת השנים התנודתיות שידענו. האם זה הזמן לצאת מהקופסא?

  השקעות לא בורסאיות – כיצד נגן על החסכונות שלנו?

בנוסף אולי יעניין אותך