סמסונג סמיקונדקטור ישראל מרכז מחקר ופיתוח

פיתוח פתרונות אלגוריתמים מתקדמים ופורצי דרך בתחומים שונים למוצרי סמסונג, ביניהם לחיישני תמונה, למעבדים, ולרכיבי זיכרון

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2007
תחום: פיתוח פתרונות אלגוריתמים מתקדמים ופורצי דרך בתחומים שונים למוצרי סמסונג, ביניהם לחיישני תמונה, למעבדים, ולרכיבי זיכרון
כתובת: מגדל עזריאלי, דרך מנחם בגין 146
תל אביב 6492103
טלפון: 03-7536300
אתר החברה: https://samsung-careers.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מיקי בכר

  מיקי בכר

  מנכ"ל

  סמסונג סמיקונדקטור ישראל מרכז מחקר ופיתוח

מנהלים בכירים

  אורית שטיינברג סמנכ"ל משאבי אנוש
  כפיר גנזיאן סמנכ"ל כספים
  עמית ברמן דירקטור, פתרונות זיכרון מתקדמים
  שחף אמיר דירקטור, פיתוח חיישני תמונה
  יואל יפה דירקטור, חיישני תמונה מתקדמים
  ג'יידן לי סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות סמסונג סמיקונדקטור ישראל מרכז מחקר ופיתוח

חברת Samsung Israel R&D Center) CRIS) מהווה את מרכז המחקר והפיתוח של סמסונג בישראל. החברה מגדירה ומפתחת פתרונות אלגוריתמים מתקדמים ופורצי דרך בתחומים שונים למוצרי סמסונג, ביניהם לחיישני תמונה, למעבדים, ולרכיבי זיכרון. בגלגולה הראשון פעלה החברה תחת השם טרנס צי'פ (אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי היזם ויקטור אריאל) ובשנת 2007 היא נרכשה על ידי קבוצת סמסונג הקוריאנית. בראש החברה עומד מיקי בכר, מנכ"ל SIRC וסגן נשיא סמסונג העולמית והחברה רשמה בתקופתו צמיחה עקבית ומואצת במיוחד. על הדברים מעידה בין השאר מצבת העובדים של החברה אשר עמדה בעת רכישתה על ידי סמסונג על סביבות ה-60 עובדים וכיום עומדת על כ-350 עובדים, כאשר מספר זה צפוי גם הוא גם לעלות.

מחלקות החברה

לחברה 3 מחלקות עיקריות: חיישני תמונה למצלמות סמארטפונים (Image sensors), חומרה ותוכנה למעבדי המצלמות (Imaging sub system Groups) ורכיבי זיכרון במצלמות (Advanced Flash Solutions Group). כך, החברה מפתחת חיישני תמונה מתקדמים לשווקים ותעשיות שונות, כגון מובייל ואוטו-מוטיב, וכמו כן  פתרונות חומרה ותוכנה אשר מוטמעים במעבדים מתקדמים של סמסונג. פתרונות אלו משלבים טכנולוגיות Image Signal Processing, ו-Computer Vision מתקדמות המבוססות בין היתר על בינה מלאכותית (AI). מחלקת ה-Advanced Flash Solutions Group בחברה מהווה חלק מחטיבת הזיכרונות של סמסונג העולמית. המחלקה מבצעת מחקר ופיתוח VSLI בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעבור פלטפורמות הדור הבא של סמסונג - error correction coding, machine learning, signal processing, compression and deduplication, memory system architecture ו-data management algorithms.

פורצים את גבולות המחשבה והיצירה

נוכח העובדה כי SIRC מהווה מרכז מו"פ מולטי-דיסציפלינרי מועסקים בחברה מהנדסים מכל קשת הפיתוח – אלגוריתמאים, מהנדסי חומרה ותוכנה, מהנדסי וריפיקציה, מומחי אפליקציות, ועוד. בחברה מאמינים שעובדים איכותיים, מוחות מבריקים ותחושת מטרה משותפת מייצרים את מערכות היחסים הטובות ביותר, הן מקצועית והן בינאישית. העבודה ב-SIRC  מאפשרת לעובדים לפרוץ את גבולות המחשבה והיצירה על-ידי למידה מתמדת וקידום של הזדמנויות התפתחות וצמיחה. לעובדים ב-SIRC  ישנה השפעה ישירה על טכנולוגיות ומוצרים, ובכך הם משפיעים על מיליארדי אנשים ברחבי העולם. מנהל המרכז הוא כאמור מיקי בכר אשר קיבל את המינוי לפני קרוב ל-6 שנים. בכר עובד בחברה באופן מצטבר מזה 18 שנה והוא מלווה את החברה עוד מגלגולה הראשון כטרנס צ'יפ, מקום אליו הגיע כמהנדס צעיר. במרוצת השנים בכר עבר את כל שדרת תפקידי הניהול בחברה עד אשר מונה בתחילת 2015 למנכ"ל SIRC.

כישרון ישראלי ומקור לחדשנות בלתי פוסקת

SIRC נשענת על כישרון ישראלי ומהווה מקור לחדשנות מהמעלה הראשונה, שמקדם את סמסונג העולמית להיות מובילה בתחום המוליכים-למחצה ע"י פיתוח מוצרים מתקדמים. החברה פועלת כיזמית ומגדירה מחדש את גבולות האפשר לטכנולוגיות מתקדמות. בחברה מסתכלים קדימה כל העת ובצורה נחושה, נבונה וסקרנית עוסקת בעשייה פורצת דרך.

גב של קבוצה בינלאומית, שפה של סטארט-אפ ישראלי

חרף העובדה שהחברה פועלת ב-13 השנים האחרונות כמרכז הפיתוח והמחקר של סמסונג הקוריאנית, ב-SIRC מקפידים לשמור על הצביון הסטארט אפיסטי – ישראלי אשר אפיין את החברה מאז ראשיתה. צביון זה מושתת על ערכי החדשנות,  החשיבה מחוץ לקופסא, הרצון להיות חלוציים בתחומים בהם עוסקת החברה והמחויבות העמוקה ללקוחות. כמו כן, התרבות הארגונית בחברה ייחודית בנוף ההייטק ומושם בה דגש על אווירה משפחתית ונעימה, יחסי אנוש מעולים, שיתוף פעולה בין העובדים והפריה הדדית. הערכים והאווירה המיוחדת נשמרים לאורך כל השנים על אף הגדילה המסיבית בהיקף העבודה ומצבת העובדים.

תרומה לקהילה

בחברה מודעים לכך שלכל עובד יש את צרכיו והתחייבויותיו מעבר לשעות העבודה, לכן ההנהלה החליטה לתרום לקהילה באמצעות פלטפורמת Helpi המאפשרת לכל עובד לסייע ולהושיט יד לזולת על פי העדפותיו האישיות, בין אם בחלוקת מזון לנזקקים, בין אם בסיוע לקשישים וכיו"ב. מעבר לכך בימים אלו בוחנת החברה מספר פרויקטים וולנטריים גדולים אליהם תוכל להיכנס SIRC כמקשה אחת.

בנוסף אולי יעניין אותך