עמית סלע ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

מקרקעין בישראל ובחו"ל, התחדשות עירונית, מיסוי נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2018
תחום: מקרקעין בישראל ובחו"ל, התחדשות עירונית, מיסוי נדל"ן
כתובת: שדרות רוטשילד 37, תל אביב
טלפון: 03-9108111
פקס: 03-9108112
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://amitsela.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמית סלע

  עו"ד עמית סלע

  מייסד ובעלים

  עמית סלע ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

  עוד על עמית סלע

  עמית סלע
אייקון אודות

אודות עמית סלע ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

עמית סלע ושות' משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק המאופיין בידע מקצועי רב, שירות אישי וברמת זמינות מידית וגבוהה במיוחד. המשרד  מטפל בקשת רחבה של תחומי הנדל"ן בישראל ובחו"ל, וידוע כמשרד מוערך ביותר על ידי לקוחותיו, גופים ציבוריים, מוסדיים, פרטיים ויזמיים, לרבות בהיבטים של ייצוג משפטי בבתי המשפט, ועדות ערר, המפקח על הבתים המשותפים, גישורים ובוררויות. בראש המשרד עו"ד עמית סלע, משפטן בעל ניסיון של למעלה מ-18 שנה בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית. המשרד מתבלט בהיקף העסקאות אותן הוא מלווה ובמורכבותן, ועו"ד סלע עצמו מלווה ומייעץ באופן אישי לכל לקוח מתחילת הייצוג המשפטי  לכל אורך הדרך ושלביות העסקה או הפרויקט.

תחומי הפעילות

נדל"ן, התחדשות עירונית ותכנון ובניה
המשרד מלווה את לקוחותיו בכל סוגי פעילות הנדל"ן והיבטיה ובטיפול בעסקאות מורכבות ורחבות היקף, הן בארץ והן בעולם. המשרד טיפל ומטפל בעסקאות נדל"ן מניב, עסקאות מכר, רכישות, עסקאות שכירות, התחדשות עירונית - פינוי בינוי ותמ"א 38 (על כל רבדיה), נדל"ן מסחרי (קניונים, מרכזים מסחריים, מבני משרדים וכו'), קבוצות רכישה, דיור מוגן, עסקאות קומבינציה ושיתוף, פיתוח בניה, קרקע ובנייה למגורים (כולל מגורי יוקרה), איגודי מקרקעין, תכנון ובניה, רישוי בנייה, ליווי וטיפול מלא בתאגידי השקעה בנדל"ן. כמו כן, מטפל המשרד בנושאי ליטיגציה (התדיינות בבתי משפט ובבוררויות) הקשורים לתחום וכן בעל התמחות ייחודית בליווי עסקאות נדל"ן בפורטוגל. במהלך השנים רשם עו"ד סלע  חלק נכבד בליווים המשפטי  של פרויקטים ועסקאות המקרקעין הגדולות ביותר של חברות מסחריות שונות, יזמים, בעלי נכסים, חברות אחזקות, בנקים, חברות יזמוּת ויזמים פרטיים.

טיפול במחלקות נכסים של חברות השקעות
פן נוסף לפעילות המשרד הינו ליווי משפטי למחלקות הנכסים וההשקעה של גופי נדל"ן והשקעה גדולים (לרבות חברות ביטוח) וזאת בכל נושאי הטיפול השוטף בנכסי המקרקעין שלהם ברחבי הארץ כגון – ניהול מו"מ בהסכמים, עריכת תוספות להסכמים, ניהול וקיום פגישות, רישום נכסים וכן בעסקאות הנדל"ן שלהם שהינן לרוב עסקאות בהיקפים גדולים ביותר. עו"ד סלע אף משמש בכובעו זה כיועץ משפטי חיצוני של מחלקת הנכסים של הראל חברה לביטוח מזה למעלה מעשור, כיועץ משפטי חיצוני של מגדל חברה לביטוח וכן כיועצן המשפטי חברות ביטוח נוספות כמו גם גופים מוסדיים וציבוריים מגוונים. המשרד מטפל בפרויקטים לבניה באופן מלא, וזאת החל משלב בדיקת הנאותות וההתקשרות לרכישת המקרקעין, תוך דגש על מבנה העסקה, ליווי בשלבי ההערכות והתכנון של הפרויקט כולל טיפול מול רשויות, התקשרות עם נותני שירותים למיניהם, טיפול בהתקשרות בהסכמים עם רוכשי יחידות, טיפול שוטף בנושאים שונים בפרויקט וטיפול ברישום הזכויות ובתים משותפים.

התמחות מיוחדת בעסקאות התחדשות עירונית (פינוי בינוי ותמ"א 38) ועסקאות קומבינציה
המשרד מטפל בפרויקטים גדולים של פינוי-בינוי ברחבי הארץ וכן בעשרות פרויקטים של תמ"א 38 ועסקאות קומבינציה. התחדשות עירונית מהווה מנוע צמיחה מרכזי בשוק הנדל"ן בישראל שלה חשיבות אדירה, שרק תתעצם עם חלוף הזמן, נוכח הצורך בחידוש מרכזי הערים ושינוי המרקם העירוני הקיים. עו"ד סלע נמצא בתחום שנים ארוכות והוא מלווה למעלה מ-15 שנה עסקאות מסוג זה, מאז 'לידתה' של תמ"א  38 (שלהי 2005 ו-2006). בכלל זאת פיתח עו"ד סלע מיומנות מקצועית ייחודית, כל זאת תוך מתן שירות אישי עם זמינות גבוהה במיוחד. הואיל ומדובר בעסקאות ייחודיות, מורכבות הדרושות ידע משפטי נרחב, המשלב מספר תחומי עיסוק, המחלקה מתמחה במתן הייעוץ המשפטי ומתן הדגשים לכל עסקה מתחילתו של המשא ומתן ועד לרישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין (טאבו) של הדירה החדשה. למשרד ניסיון רב בייצוג דיירים בפרויקטים בדגש מיוחד ושמירת גישה שירותית, בזמינות בכל אמצעי תקשורת ואנושית.

ייצוג יזמים ודיירים כאחד
הניסיון הרב אותו צבר עו"ד עמית סלע לאורך השנים, בייצגו מחד גיסא, את היזמים ומאידך גיסא את הדיירים (בעסקאות שונות) מקנה את הידע, ההיכרות וההבנה של האינטרסים הכלכליים והמשפטיים של השחקנים המרכזיים בכל עסקה בתחום ההתחדשות העירונית. כל זאת תוך מתן ייעוץ מיוחד ליזמים ולבעלי הנכסים וכן מתן מענה לחששות הבעלים, התמודדות ומתן מענה לדרישות רשויות התכנון וכיו"ב. הצוות המקצועי במשרד נותן מענה מלא ולאורך כל תהליך הייצוג, החל משלב המו"מ, כלה בייצוג למול רשויות המס, הבנקים למשכנתאות ועד לרישום הדירה החדשה בלשכת רישום המקרקעין,  הצוות המקצועי מנוסה מאוד, הנו בעל ידע רב שנרכש גם ביחס לפרויקטים שבנייתם הושלמה והדירות החדשות שנמסרו לרוכשי קצה.

פרויקטים בולטים

במסגרת הפרויקטים הבולטים שטופלו על ידי המשרד נכללים בין היתר, רכישת קניון בירושלים בהיקף של 130 מיליון ₪, ליווי משפטי של עסקאות מיזוג וטיפול בנכסי הנדל"ן של פסגות, אלטשולר שחם והראל חברה לביטוח, מכירת קניון דיזינגוף סנטר תל אביב – עסקה בהיקף של 300 מיליון ש"ח; רכישת קניון G בכפר סבא בהיקף של 350 מיליון ₪ על כל שלבי רכישת הקניון והרחבת שטחיו (לרבות הסדרת מערכת עסקית אצל השותפים); רכישות ומכירות של מרכזים מסחריים בישראל – עפולה, ראשון לציון, פרדס חנה ועוד , ליווי פרויקטים לבניה ברחבי ישראל בהיקפים של מאות יחידות דיור, רכישת מתחם קומברס רעננה כולל לווי והכנת מסמכי הקמת הבניין, השכרתו לחברת קומברס – היקף של 250 מיליון ₪; טיפול בעשרות עסקאות נדל"ן בתחומי המשרדים, מלונאות, מסחרי (שטחי מסחר, תעשייה, חניונים ועוד) בהיקפים של מאות מיליוני ₪, ליווי משפטי לקבוצות רכישה (בעבר ובהווה) בהיקפים של מאות יחידות דיור לרבות ביהודה ושומרון, טיפול בדיור מוגן /מקבצי דיור (מרכז קליטה מטעם המדינה)ועוד.

אייקון דירוגים

דירוגים

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך