פאלו אלטו נטוורקס

אבטחת סייבר

פאלו אלטו נטוורקס
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2005
תחום: אבטחת סייבר
כתובת: רח' יגאל אלון 94, תל אביב מגדל אלון 1
טלפון: 03-7265000
אתר החברה: https://www.paloaltonetworks.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ניר צוק

  ניר צוק

  מייסד ו-CTO

  פאלו אלטו נטוורקס

  עוד על ניר צוק

  ניר צוק

מנהלים בכירים

  בי-ג'יי ג'נקינס נשיא
  ניקש ארורה מנכ"ל ויו"ר
אייקון אודות

אודות פאלו אלטו נטוורקס

פאלו אלטו נטוורקס, המובילה העולמית בתחום הסייבר, מעצבת את העתיד ממוקד הענן בעזרת טכנולוגיה שמשנה את האופן בו אנשים וארגונים פועלים. המשימה שלנו היא להיות השותף המועדף לניהול אבטחת הרשת ולהגן על אורח חיינו הדיגיטלי. אנו עוזרים להתמודד עם אתגרי האבטחה הגדולים בעולם באמצעות חדשנות מתמדת המנצלת את פריצות הדרך האחרונות בתחום הבינה המלאכותית, האנליטיקה והאוטומציה. הודות לפלטפורמה משולבת והעצמת אקו-סיסטם הולך וגדל של שותפים, אנו נמצאים בחזית ההגנה על רבבות ארגונים בפעילות הענן, הרשת והמובייל שלהם. החזון שלנו הוא עולם בו כל יום יהיה בטוח יותר מהיום הקודם.

לאורך השנים פאלו אלטו נטוורקס השקיעה הון משמעותי מאוד ברכישת חברות סטארטאפ ישראליות, ורואה בישראל מוקד משמעותי מאוד לצמיחת החברה. יריית הפתיחה הייתה ב-2014, עם רכישת Cyvera הישראלית בעסקה שסימנה את תחילת פעילותו של מרכז המחקר והפיתוח בישראל. מרכז המו"פ של החברה בתל אביב הוא הגדול ביותר מחוץ לקליפורניה. צוותי המחקר בתל אביב מתמקדים בפיתוח מוצרי ליבה וכן מוצרים אסטרטגיים. מרבית מוצרי האבטחה של הדור הבא מפותחים בישראל, ואלה המוצרים שצפויים להמשיך להיות מנוע הצמיחה העיקרי של החברה.

פאלו אלטו נטוורקס הוקמה בשנת 2005 על ידי היזם הישראלי ניר צוק, כדי לבנות פלטפורמת אבטחת סייבר שיודעת להשתלב עם עוד ועוד פונקציות אבטחת סייבר- כך שמספר הספקים שעמם עובדים הלקוחות מצטמצם. 

בנוסף, החברה מעדיפה לחדש גם כאשר שיבוש המוצרים הקיימים יגבה מחיר, מה שמאפשר לחברה להמשיך ולהציע מוצרים חדשים - על אף גודלה. כתוצאה, בשלוש השנים האחרונות דורגה פאלו אלטו נטוורקס ברשימת החברות שטוב לעבוד בהן של DUNS100.  פאלו אלטו נטוורקס היא חברה ממוקדת-עובדים ומאמינה בגמישות ואפשרות הבחירה, לצד ערכים כמו חדשנות, יושר ושקיפות.

פעילות עסקית והיקפים כלכליים

סל המוצרים של פאלו אלטו נטוורקס כולל שורה של מוצרי אבטחת סייבר למניעת מתקפות סייבר באמצעות אוטומציה חכמה. הטכנולוגיה שלנו משלבת אבטחת רשת עם מודיעין איומים וניתוח מדויק שיסייע לייעל משימות שגרתיות של מנהלי אבטחת מידע, להפוך את מנגנון ההגנה לאוטומטי ולמנוע אירועי אבטחת מידע.

תחומי פעילות

• אבטחת רשת (Next Generation Firewall)
• Prisma - אבטחת גישה ונקודות קצה (Secure access and service edge)
• Prisma Cloud - אבטחת ענן
• Cortex - אוטמיזצית מערך האבטחה
• מודיעין לאיומים וייעוץ

מגמות בתחום הפעילות

המגיפה העולמית הביאה לעלייה עצומה בכמות אנשים העובדים מהבית, קונים באינטרנט ובאופן כללי נמצאים "אונליין", וכמובן אילצה מיליארדי אנשים להישאר בבית. חברות וארגונים בכל רחבי העולם עברו לשיטות עבודה מרוחקות, ללא זמן היערכות מספק.

כל אלו מושכים יותר ויותר פושעי סייבר לנצל את נקודות התורפה במעבר המהיר למרחב הדיגיטלי – לגרום נזק למערכות, לגנוב מידע, להשיג נתונים חיוניים. רק בשבועות האחרונים ישראל חוותה מספר מתקפות סייבר בגל שנחשב על ידי מומחים כאחד החמורים שהיו פה. בעוד המגפה פוגעת בכלכלה העולמית, עסקי פשעי הסייבר פורחים.

מתוך כך אבטחת הסייבר היא אחד הנושאים החשובים ביותר שעולים בחדרי הישיבות הווירטואליים.  אין ספק כי התקפות אלה ילכו וישתכללו, ועל עסקים רבים להבין מהם אמצעי הנגד הרלוונטיים וכיצד להתמודד ולשרוד בטווח הקרוב והרחוק.

אנו מספקים אבטחה עקבית ויסודית בפלטפורמות רשת, ענן, ומכשירים ניידים, שמאתרות פרצות או רגישויות בכל שלב.

הפתרונות שלנו מסייעים במספר דרכים:
• מניעת מתקפות סייבר
• הפעלה בטוחה של יישומים
• המענות מהתפשרויות
• צמיחת העסק בצורה בטוחה ומאובטחת

הישגים בולטים

90% מחברות Fortune 100 ויותר מ-71% מרשימת
ה-Global 2000 מסתמכות עלינו על מנת לשפר את אבטחת הסייבר שלהן.

• ההכנסות בשנה הפיסקלית של 2021 היו 4.3 מיליארד דולר
• פאלו אלטו נטוורקס מדורגת שמונה פעמים ברציפות כמובילה עולמית בדירוג Gartner לחומות אש ברשת.

פרוייקטים מיוחדים

לאחר התפרצות מגיפת הקורונה, פאלו אלטו נטוורקס השיקה תכנית חלוצית בשם FlexWork המציעה מודל עבודה חדשה לעובדי החברה. התמקדות התכנית היא מתן אפשרות הבחירה מהיכן וכיצד לעבוד לעובדים עצמם, ולא למעסיקים. תחת FLEXWORK, כמה עובדים חיוניים מוזמנים לעבוד מהמשרד, בעוד שאחרים יוכלו להחליט באיזו תדירות הם מתכננים להגיע.

לאחר פיילוט מצליח, חברות נוספות הצטרפו אלינו להקמת "קואליציית FlexWork" - ביניהן Box, Splunk, Uber ו-Zoom. הקואליציה היא קהילה שמדמיינת מחדש את מקום העבודה של העתיד, כולל תחומים כמו מיקום עבודה פיזית, למידה והכשרות, מנהיגות, והטבות לעובדים.

חזון

חזון החברה הוא עולם בו כל יום הוא בטוח יותר מקודמו.

לקוחות

לפאלו אלטו נטוורקס יש היום יותר מ-85,000 לקוחות מ-150 מדינות ובמגוון תעשיות. אנו משתפים פעולה עם ענקיים עולמיים, כמו Accenture, Alibaba, Amazon Web Services, Google, Microsoft, Proofpoint, PwC, Splunk, Tanium ו-VMware, ועוד רבים, רבים אחרים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022