פישר פרידמן איי פי גרופ

שירותי קניין רוחני בהם רישום פטנטים, סימני מסחר ועיצובים

פישר פרידמן איי פי גרופ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2016
תחום: שירותי קניין רוחני בהם רישום פטנטים, סימני מסחר ועיצובים
כתובת: רח' משכית 6, הרצליה פיתוח 4673300
טלפון: 09-7777027
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.fipg.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מיכל פישר, פישר פרידמן איי פי גרופ

  דר' מיכל פישר

  שותפה

  פישר פרידמן איי פי גרופ

 • נטלי פרידמן, פישר פרידמן איי פי גרופ

  ד"ר נטלי פרידמן

  שותפה

  פישר פרידמן איי פי גרופ

עובדות ומספרים

  16 עובדים
  4 שותפים מתוכם 3 נשים, 2 שותפים בכירים
אייקון אודות

אודות פישר פרידמן איי פי גרופ

פישר פרידמן איי פי גרופ, משרד שנוסד בשנת 2016, הינו מהמשרדים המובילים בישראל במתן שירותי קניין רוחני ללקוחות ממגוון סקטורים.

המשרד עוסק בבניית אסטרטגיית קניין רוחני ומיקסום ערך החברה על ידי בניה וניהול נכון של נכסי הקניין הרוחני לסוגיו השונים - פטנטים, עיצובים, סימני מסחר, זכויות יוצרים, זכויות מטפחי זנים וסודות מסחריים.

צוות המשרד עוסק בכתיבה של בקשות פטנט חדשות, הגשתן ברחבי העולם וטיפול בהליכי הבחינה במדינות השונות. כמו כן, המשרד עוסק במתן חוות דעת של פטנטביליות וחופש פעולה (Freedom To Operate), ניהול הליכי התנגדות מול משרד הפטנטים וסימני המסחר וליווי הליכי ליטיגציה בבית המשפט.

המשרד מאמין כי על מנת ליצור בסיס להקמת תיק קניין רוחני מיטבי, על עורכי הפטנטים לבקר את הלקוחות בסביבת הפיתוח או הייצור ולקחת חלק בתהליכי סיעור מוחות עם צוות החברה. כל זאת על מנת לאתר המצאות חדשות ולהתוות אסטרטגיית הגנה הכוללת התנהלות מול חברות מתחרות. ההבנה והניסיון הרב של הצוות הופכים את עורכי הפטנטים של המשרד לשותפים בהליכי החדשנות וקבלת ההחלטות של הלקוחות.

עורכי פטנטים של המשרד מומחים במגוון רב של תחומים, כולל בתחומי מדעי החיים, כימיה, פיזיקה, מכניקה/הנדסה וטכנולוגיה, מכשור רפואי, טכנולוגיות ביטחוניות, מחשוב/הייטק, בינה מלאכותית, פודטק, אגריטק, קאנביס ועוד. לכל עורכי הפטנטים של המשרד אהבה לחדשנות, חשיבה אנליטית ויצירתית, תשומת לב לפרטים ויכולת התמקדות במיקסום הערך העסקי של הלקוח.

המשרד מספק שירותים למגוון חברות, מחברות סטארט אפ ועד חברות גדולות ורב לאומיות. מרבית לקוחות המשרד עובדים עם צוות המשרד מזה שנים רבות ומבטאים שביעות רצון רבה מאיכות העבודה ומהיחס האישי ושמחים לשוב ולעבוד עם המשרד גם אחרי "אקזיט" או הקמת חברה חדשה. המשרד אף מלווה משקיעים וחברות בתהליכי רכישה, מיזוג והנפקה, כולל ביצוע בדיקת נאותות (Due Diligence).

המשרד נבחר כספק מורשה למתן שירותי קניין רוחני לחברות המסחור של האוניברסיטאות והמרכזים הרפואיים המובילים בארץ כגון הטכניון, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בן גוריון, המרכזים הרפואיים שיבא, הדסה, איכילוב, בני ציון ועוד.

הניסיון המקצועי הרב שצברו עורכי הפטנטים ועורכי הדין של המשרד, חריצותם ומסירותם והשכלתם הרחבה (כולם בעלי תארים מתקדמים מהאוניברסיטאות המובילות), מאפשרים מתן שירותי קניין רוחני מקצועיים מהמדרגה הראשונה.
בשל האופי האישי של המשרד, השותפות הבכירות של המשרד, ד"ר מיכל פישר וד"ר נטלי פרידמן, מעורבות בכל תיק ותיק ומוודאות מתן שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

מייסדות המשרד, ד"ר מיכל פישר וד"ר נטלי פרידמן הינן חברות פעילות בסקטור הקניין הרוחני בישראל והקימו פורום עבור נשים בקניין רוחני בישראל (בהמשך לפנייה של הוועדה לקניין רוחני של ארגון AIPLA) בשיתוף עם עו"פ ועו"ד עינב זילבר, יושבת ראש איגוד עורכי הפטנטים בישראל ועו"ד יעל רימר, שותפה במשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'. הן קיימו משנת 2020 כנסים וירטואליים מגוונים אשר נכחו בהן מאות נשים מובילות מהתעשייה, אקדמיה, ממשל, תחום עריכת הפטנטים ועריכת הדין. הפורום מהווה פלטפורמה של הובלת שיתופי פעולה לנשים הקשורות לתחום הקניין הרוחני בארץ.

משרדנו זוכה להכרה ואנו גאים להיות מדורגים ומומלצים בדירוגים ישראליים ובינלאומיים כגון Dun’s 100 ו-Legal 500.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האזרח הקטן ייאלץ לשלם בגדול?

  הגירעון שנוצר כתוצאה מהתפשטות הקורונה הולך וגדל, וברור לכל שחלק ממנו יכוסה על ידי מיסוי. אולם, היעדר משילות וכלכלת בחירות מתמשכת גורמים לכך שרב הנסתר על הגלוי ולא ברור האם מדיניות המס תהיה כזאת שתכיל בעיקר גזירות ישירות על הכיס שלנו, תוך הגדלת המיסים, או מדיניות שתתמקד בעיקר בקיצוץ הוצאות הממשלה ובהפחתת מיסים בכדי לעודד צמיחה וצריכה. החל בסוגיות המס המרכזיות של שנת 2020, דרך עצמאות ופעילות רשות המיסים וכלה בסוגיות המרכזיות שילוו אותנו בשנת 2021, רגע לאחר סיום 'שנת הקורונה' ולקראת פורום תחום המיסוי של DUN'S 100 (5.1.21), בכירי תחום המיסוי מסכמים את השנה החולפת ומעניקים תחזיות והמלצות לשנת 2021

  האזרח הקטן ייאלץ לשלם בגדול?

 • האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

  הכוונה חדשה מטעם הרגולטור במדינת ניו יורק עשויה לסייע בחשיבה גם בתהליכים המתנהלים בימים אלה בשוק הביטוח בישראל

  האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

 • מה צריך וניתן לבדוק לפני שמתחילים לעשות עסקים עם איחוד האמירויות?

  הסכם השלום עם איחוד האמירויות פתח עולם חדש של הזדמנויות עסקיות, אך גם עולם של סיכונים. כיצד מייצרים ודאות עסקית בשווקים חדשים, בדגש על איחוד האמירויות? אפרת שגב, סמנכ"ל דאטה ואנליזה בדן אנד ברדסטריט מעניקה מספר טיפים שיכולים לייצר הזדמנויות עסקיות ולהפחית משמעותית את הסיכונים העסקיים הקיימים עם כניסה לשוק של איחוד האמירויות

  מה צריך וניתן לבדוק לפני שמתחילים לעשות עסקים עם איחוד האמירויות?

 • הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב

  תום הלב כמכשיר משפטי, המונע משוכר לשאת במלוא השלכותיו של סיכון חוזי רחוק ומשמעותי, אשר התממש לו – המשפט בשירות תחושת הצדק

  הסכמי שכירות בעידן הקורונה – חובת תום הלב