קבוצת בולווארד

בית השקעות העוסק ביזמות נדל"ן למגורים בתל אביב

קבוצת בולווארד
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2005
תחום: בית השקעות העוסק ביזמות נדל"ן למגורים בתל אביב
כתובת: מגדלי מידטאון, דרך מנחם בגין 144 א', קומה 30, תל אביב-יפו
טלפון: 03-5250021
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.boulevardtlv.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי פולונסקי

  שי פולונסקי

  מייסד, מנכ"ל

  קבוצת בולווארד

 • צפריר גלעדי

  צפריר גלעדי

  משנה למנכ"ל ומנהל כספים

  קבוצת בולווארד

 • שי דוד

  שי דוד

  סמנכ"ל פרויקטים

  קבוצת בולווארד

 • רותם תמיר

  רותם תמיר

  מנהל שיווק ומכירות

  קבוצת בולווארד

 • אורלי סמולארז

  עו"ד אורלי סמולארז

  יועצת משפטית

  קבוצת בולווארד

אייקון אודות

אודות קבוצת בולווארד

קבוצת בולווארד פועלת מזה כ – 20 שנים בתחום היזמות לנדל"ן למגורים.
פעילות הקבוצה מתמקדת בעיר תל אביב ומתמחה בפלח שוק היוקרה. הפרויקטים אותם יזמה, ביצעה ושיווקה בולווארד הינם ממיגוון רחב, החל מבניני מגורים של אולטרה יוקרה, דרך בנינים לשימור ובניני בוטיק תל אביביים קלאסיים ועד למתחמי מגורים של מאות יחידות דיור.

BE BOULEVARD

הפעילות היזמית של בולווארד הינה דינמית, צופה פני עתיד ובעלת גמישות מחשבתית, תעוזה ורצון לחדש ולהוביל דרך. הערכים המנחים את פעילות החברה באים לידי ביטוי מיומה הראשון: הקפדה על איכות, מצוינות ושירות בכל היבטי הפעילות היזמית.

הנהלת בולווארד מורכבת מאנשי מקצוע בכירים ובעלי ניסיון של עשרות שנים בתחומי התכנון, השיווק, הביצוע והמימון. לבולווארד מוניטין רב במערכת הפיננסית ואצל קבלנים ונותני שירותים המקיפים את ענף הבנייה. הפרויקטים אותם מבצעת הקבוצה נחשבים לאיכותיים במיוחד, עובדה המאפשרת לה למכור במחירים גבוהים משמעותית ממחירי היזמים המתחרים בפלח השוק הרלוונטי.

היזם

מר שי פולונסקי – מנכ"ל
המייסד והשותף המנהל של קבוצת בולווארד. יזם נדל"ן בעל ניסיון של מעל ל- 20 שנה. קודם לעיסוקו בנדל"ן כיהן שי פולונסקי בתפקידים מבצעיים שונים במשרד ראש הממשלה.

איתנות פיננסית

היזמות של החברה נשענת על מודל מגוון הכולל יזמות מסורתית של רכישת קרקע, עסקאות קומבינציה ופרויקטי תמ"א. קבוצת בולווארד גייסה עד כה ממשקיעים כ- 300 מיליון ₪ המנוהלים תחת ארבע קרנות, ויזמה פרויקטים אשר ההכנסות מהם הינן כ- 2 מיליארד ₪. הקבוצה מקדמת כיום סבב גיוס חמישי בהיקף של 300 מיליון ₪.

פעילות למען הקהילה

קבוצת בולווארד נרתמה לתמוך כלכלית וערכית בעמותות וארגונים שונים, ביניהם: "איתן - כל אחד יכול", ארגון המעצים אנשים בעלי מוגבלות באמצעות אימוני כושר מקצועיים. כל אנשי ונשות החברה מתאמנים באופן קבוע במסגרת פעילות זו.

איכות הסביבה

בתהליך התכנון של כל פרויקט, החברה מקפידה לגבש תכנית מקיפה וייחודית הכוללת את אופן התאמתו של הפרויקט וחיבורו לסביבת המגורים, ומתן אמצעים המיטיבים עם הצרכים של לקוחות הקבוצה בעיר. החברה מקפידה על דירוג האיכות שלה במדד דירוג איכות סביבה לרבות מתקני אופניים, תקינת בידוד וכיוצ"ב.

התחדשות עירונית בתל אביב

בולווארד יוצרת את תל אביב של המחר ומציבה סטנדרטים חדשים של יוקרה בהתחדשות עירונית, המבוססים על כבוד להיסטוריה האדריכלית של העיר ומבט אל תל אביב של העתיד על המרקם האנושי הדינמי והייחודי שלה וסגנון החיים של תושביה.

לקבוצת בולווארד ניסיון בייזום של מעל 30 פרויקטים בתל אביב והיא מתמחה בבנייני בוטיק יוקרתיים ושימור מבנים אייקוניים היסטוריים וייחודיים המשתלבים בצורה הרמונית בנוף העיר הגדולה.

קבוצת בולווארד חרתה על דגלה את ערכי המצוינות בראשם הגינות, שקיפות, מקצועיות, שירות, איכות וכן אמינות ללא פשרות, כאשר הלקוח תמיד במרכז הפעילות של החברה.

 

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי