ריול עדיקה, משרד עו"ד

רשלנות רפואית ונזיקין

ריול עדיקה, משרד עו"ד
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: רשלנות רפואית ונזיקין
כתובת: דרך חברון 101, בית הנציב, בניין B, קומה 4, ירושלים
טלפון: 02-6507770, 050-5777079
פקס: 02-6507771
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://rivalaw.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  • ריול עדיקה

    עו"ד ריול עדיקה

    מייסדת ובעלים

    ריול עדיקה, משרד עו"ד

אייקון אודות

אודות ריול עדיקה, משרד עו"ד

ריול עדיקה משרד עו"ד ונוטריון הינו משרד בוטיק העוסק בתחום הנזיקין על כל רבדיו - תביעות נזקי גוף בעקבות תאונת דרכים או תאונת עבודה, תביעות רשלנות רפואית, תביעות בגין נפילה ברחוב או במקום ציבורי, תביעות ביטוח, תביעות תאונות אישיות תלמידים, תביעות תאונות אישיות ספורטאים, תביעות ביטוח חיים, תביעות מול המוסד לביטוח לאומי, ועוד.

המשרד הייחודי בנוף פירמות עורכי הדין בארץ מספק לקהל לקוחותיו שירותי ייעוץ וייצוג משפטי מכל הלב והנשמה ומקפיד על רמה מקצועית גבוהה ובלתי מתפשרת. המשרד מעניק ללקוחותיו סל שירות המקיף את כל צרכיהם המשפטיים. שירותיו כוללים ליטיגציה- ייצוג בבתי משפט, ייצוג מול גופים מעין שיפוטיים (למשל בוועדות) וייצוג בישיבות גישור ובוררות, ניהול משא ומתן ביעילות וקידום תהליכים וכן מתן חוות דעת משפטיות לרבות בנושאים מורכבים. עו"ד ריול עדיקה בעלת המשרד מאמינה בעבודה ברמה מקצועית בלתי מתפשרת וברמת שירות גבוהה, ובכל אירוע תביעה, מתבצעת אנליזה יסודית עם חשיבה כיצד להביא ללקוח את התוצאה המקסימלית והאופטימלית עבורו, תוך בחירת האסטרטגיה המתאימה בכל תיק.

מייסדת המשרד, עו"ד ריול עדיקה
לעו"ד ריול עדיקה הנמרצת והאנרגטית, ניסיון מקצועי עשיר (בתחום משנת 2008) בתחומי עיסוקה, ובמהלך קרוב ל-15 שנות פעילותה היא צברה הצלחות משפטיות רבות. כבעלת ניסיון וידע נרחבים בתחום הנזיקין, ובפרט בתחום נזקי הגוף, מודעת עו"ד ריול עדיקה לכוחות האימתניים והבירוקרטיה המתישה מולם ניצבים לקוחותיה ולמלחמה העיקשת הנדרשת מהם בכדי להשיג פיצוי ראוי והוגן. היא שמה לה כשליחות לצלוח את כל הבירוקרטיה והמכשולים שמציבות חברות הביטוח והגופים הממשלתיים, והיא זו שניצבת מול כוחות מאתגרים אלה ומנתבת את התיק לכדי הישגים, וזאת בכדי שלקוחותיה יוכלו להתרכז בטיפול ושיקום של עצמם בשעתם הקשה מבלי שיהיו מוטרדים מההליך המשפטי עצמו.

עו"ד ונוטריון ריול עדיקה מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך מטעם משרד המשפטים - האפוטרופוס הכללי וחברה (בהתנדבות) בוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין, מחוז ירושלים. טרם הקמת משרדה הפרטי עבדה במשך שנים רבות במשרד עורכי דין ותיק ומוביל בירושלים בתחום הנזיקין, רשלנות רפואית והביטוח. כמו כן, עבדה כעורכת דין ומשפטנית במגזר הציבורי ברשות להגנת הצרכן, בתחום אכיפה מינהלית ופלילית ובמשרד המשפטים - נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. בנוסף, במסגרת שירותה הצבאי שירתה כקצינה בפרקליטות הצבאית וכקצינת מילואים. בהשכלתה היא בוגרת תואר שני .LL.M במשפטים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

לוחמת צדק
עו"ד ריול עדיקה רואה את עצמה יותר מהכל, כלוחמת צדק. היא מאמינה כי בעזרת הכלים המשפטיים שברשותה, הניסיון העשיר אותו צברה לאורך השנים והאמביציה הדוחפת ומניעה אותה קדימה, היא יכולה להביא את הצדק לידי ביטוי עבור כל אחד ואחת מלקוחותיה. עו"ד ריול עדיקה יודעת לנתב בין מלחמה כשצריך והיא נדרשת לבין פשרה ושלום במקרים המתאימים לכך, והיא תפעל למצות בכל תיק ותיק את ההליכים והזכויות עבור קהל לקוחותיה.

מטרת העל – לסייע לאנשים במצוקתם
יש לציין ששכר הטרחה במקרי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות ברחוב וכו', נגזר באחוזים מהפיצוי הסופי שמתקבל ולפיכך גם מי שידו אינה משגת יכול לפנות לקבלת ייצוג משפטי במקרה של תאונות שכאלו. הדבר נובע מהמוטו אותה חרטה עו"ד ריול עדיקה על דגלה – לסייע לאנשים שנפגעו ולהשיג את מלוא הזכויות עבורם, תוך עבודה מסורה ומקצועית על כל תיק ותיק. לקוחות המשרד זוכים לייצוג וליווי משפטי בסטנדרטים הגבוהים שיש ותוך גישה אישית, יושרה, מקצועיות, סובלנות ואמפתיה. עו"ד ריול עדיקה מגייסת את הניסיון והידע שצברה בעבודתה במשך שנים רבות במגזר הפרטי והציבורי, ביצירת אסטרטגיות משפטיות מתקדמות ומותאמות אישית.

שקיפות מלאה לכל אדם הנכנס במפתן המשרד
עו"ד ריול עדיקה בוררת בקפידה את התיקים בהם היא מטפלת ומקפידה להסתכל על התיקים לא בפריזמה כספית אלא בפריזמה אנושית, תוך שהיא נלחמת כלביאה עבור כל לקוח. עקרונות ההגינות, המקצועיות והיושרה הם נר לרגליה והיא נלחמת לאורם עבור האינטרסים של לקוחותיה. עו"ד ריול בעלת זמינות ופניות מלאים עבור לקוחותיה הקיימים והחדשים כאחד, ואלו גם אלו ימצאו במשרדה אוזן קשבת ושירות משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך