Kobre & Kim
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רחוב יגאל אלון 94
מגדל אלון 1, קומה 21
תל אביב-יפו 6789139 ישראל
טלפון: 03-7207814
אתר החברה: http://www.kobrekim.com
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוברט הנוך, Kobre & Kim

  רוברט הנוך

  שותף

  Kobre & Kim

 • מייקל רוזן, Kobre & Kim

  מייקל רוזן

  יועץ חיצוני

  Kobre & Kim

  עורך דין
  ג'רמי ברסמן
  יועצים בתחום הליטיגציה
  יונה נדל
  אפרים וונגר
  רבקה קולמן
אייקון אודות

אודות Kobre & Kim

פירמת Kobre & Kim  מתמקדת בעיקר בסכסוכים וחקירות, עם ניסיון מיוחד בייצוג לקוחות ישראליים בתיקים חוצי גבולות לרבות בישראל, אירופה, אסיה ובמדינות שונות ברחבי תבל.

אנו נקראים לעזרת לקוחותינו בעיקר במספר עניינים:

אכיפת חוק, הגנה וחקירות ממשלתיות; לרבות בדיקות ופיקוח ממשלתי.

 • ניסיון עשיר בתיקים משמעותיים הכוללים ייצוג והגנה על לקוחות מול ממשלת ארה"ב. בעברנו, עבדנו כעורכי דין מטעם הממשלה ולכן אנו מנוסים בייצוג לקוחות משני צידי המתרס. בישראל, היינו מעורבים בחקירתם של שני בנקים ישראליים מובילים, חקירה שנוהלה ע"י הרשויות האמריקאיות. הפרקטיקה הפלילית והרגולטורית שלנו מתמקדת בעיקר בתיקים חוצי גבולות, שלעתים קרובות מערבים חקירות בו זמניות של כמה וכמה רשויות אכיפת במספר מדינות שונות. כמו כן, אנו מומחים בייצוג יחידים וחברות. בהתאם, יש לנו ניסיון רב בהסכמי הסגרה בינלאומיים, הסדרי מקלט ומדיניות משפטית (MLAT), וכן בחוקים המתעוררים בתיקים פליליים בינלאומיים, כולל הונאות אינטרנט ודואר אלקטרוני, קונספירציות, הונאות מס, הונאות בלתי חוקיות מכוח חוק ה-FCPA האמריקאי או חוקים אחרים כמו חוק חילופי סחורות (CEA) וחוק המעצמות הכלכליות הבין-לאומיות (IEEPA). כמו כן, אנו מתמחים בחוקי ההגבלים העסקיים וההגבלים על התחרות כמו גם התמחות בתקנות התעבורה הבין-לאומיות (ITAR).

כישורים גבוהים בסקירה, פיקוח וחקירות בינלאומיות. לעתים קרובות, אנו נקראים לסייע כאשר ארגון מסוים, המונה מספר בעלי עניין, חפץ בסקירה אובייקטיבית ובלתי תלויה. ככלל, המדיניות שלנו היא לא לשמור על קשרים מסחריים עם שחקנים מוסדיים מרכזיים. לכן, אנחנו לא מוטים 

או תלויים בבנקים מרכזיים, ארגונים לא ממשלתיים או בעלי עניין כאלו או אחרים שיש להם עניין בהשפעה על תוצאות חקירה כלשהי. בישראל, פעלנו לא פעם כחוקרים עצמאיים בשמם של גופים פיננסים ישראלים מכובדים.

 • היחידים שמעסיקים תובע אמריקני לשעבר.

פירמת Kobre & Kim הינו המשרד היחיד בישראל שמעסיק תובע פדראלי אמריקאי לשעבר - רוברט הנוך. מר הנוך מתגורר באופן קבוע בישראל, עוסק בייצוג חברות ויחידים בישראל ומתמקד בעיקר באכיפת חוק ובחקירות ממשלתיות בינלאומיות מורכבות.

 • דגש מיוחד על שיטת ייעוץ מקצועית.

פירמת Kobre & Kim ייחודית במודל הייעוץ שלה. אנו אמנם לא עוסקים במשפט הישראלי, אך לחלופין - אנו מתמקדים בליווי וחיזוק של משרדי עורכי דין ישראליים במטרה לסייע להם לשפר את יכולותיהם ולהרחיב את קשרי הלקוחות שלהם. כתוצאה מהמודל העסקי שלנו, עורכי הדין המקצועיים שלנו מתמחים בעבודה שיתופית ויעילה יחד עם הצוות המשפטי הישראלי של הלקוח.

ליטיגציה בינלאומית בתחום ההייטק

 • ניסיון חוצה גבולות בליטיגציה בתחום ההייטק, הקניין רוחני וסכסוכים טכנולוגיים. בישראל, סכסוכים בתחום ההייטק ותחום הסודות המסחריים כוללים לעתים קרובות היבטים חוצי-גבולות, כגון מידע שנלקח ע"י עובדים, ספקים או גורמים אחרים במדינות שונות; סכסוכים בין מתחרים מחוץ לישראל; או איסוף עובדות ונתונים במספר תחומי שיפוט. משרדינו בתל-אביב, בסן פרנסיסקו וכן המשרדים השונים הממוקמים ברחבי העולם, עובדים בשיתוף פעולה הדוק בתחום המשפטי ויישוב הסכסוכים בעולם הטכנולוגיה. אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ משפטי במוקדי טכנולוגיה מרכזיים בעולם בתחומים מגוונים כגון הנדסה, טכנולוגיה ביו-רפואית, תוכנה, חומרים, בנייה ועוד. צוות הליטיגטורים שלנו הוא בעל ניסיון מיוחד בליטיגציה בתחום הפטנטים. אנו מתמחים באכיפת פטנטים בסכומים גדולים, ואנו בעלי רקורד מוכח של אכיפות פטנטים, אכיפות שהביאו להשבת מאות מיליוני דולרים ללקוחותינו.
 • פירמת Kobre & Kim וקרן הליטיגציהBentham IMF . קרן הליטיגציה הראשונה מסוגה מעניקה ליזמים הישראליים את המינוף המשפטי והפיננסי שהם זקוקים לו כדי לקדם תביעות נגד יריבים גדולים בעלי כיס עמוק. ייצוג על ידי Kobre & Kim מציע גישה לרשת גלובלית של ליטיגטורים המסוגלים לפעול נגד כל ישות משפטית, וכל זאת בזכות גישת "נטולת הסכסוך" שלנו. כמו כן, מימון שמגיע מ- Bentham IMF ומגובה בגופי מימון עם ניסיון גדול וזמינות גבוהה, מאפשר התמודדות חסרת תקדים עם אתגרים פיננסיים שעלולים להתעורר במהלך ההליכים המשפטיים. למידע נוסף בקרו בכתובת: www.kobrekim.com/litigationfund .

ליטיגטור אמריקאי שממוקם  באופן קבוע בישראל, ומתמחה בתחום יישוב הסכסוכים בהייטק. הצוות המקומי שלנו בישראל מורכב גם ממר מייקל רוזן, ליטיגטור בכיר בהייטק בארה"ב, עו"ד בעל ניסיון של כמעט שני עשורים בייצוג לקוחות בבתי המשפט האמריקאים. מר רוזן עובד בצמוד לצוות הליטיגטורים הגלובלי שלנו; צוות מוסמך שמתמחה בליווי סכסוכים טכנולוגיים ברחבי ארה"ב, אירופה ואסיה.

אכיפה בינלאומית ותפיסת נכסים

כיום, אנו פועלים כיועצי אכיפה במסגרת שני הפרויקטים הגדולים בעולם לאכיפת בוררות בינלאומית. אנחנו הפירמה היחידה המסוגלת לספק את כל קשת השירותים המשפטיים הגלובליים בתחום שחזור נכסים. צוות אכיפת השיפוט הבינלאומי ושחזור הנכסים שלנו הוצגו בעבר על שער ה- "וול סטריט ג'ורנל" והוכרו פעמים רבות בפרסומים משפטיים כאחת הפירמות הנחשבות ביותר בתחום משפטי זה.

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

14 משרדים ברחבי העולם

14

משרדים ברחבי העולם

100% פעילות בינלאומית

100%

פעילות בינלאומית

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Kobre & Kim

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גביית עדויות בישראל במסגרת משפט פלילי המתנהל בארה"ב

  בתי המשפט הפדרליים בארה"ב מאשרים לאחרונה יותר ויותר גביית עדויות מחוץ לתחום השיפוט במסגרת משפטים פליליים המתנהלים בארה"ב. בעוד שגביית עדויות מחוץ לארה"ב בעבור הליכים אזרחיים היא הליך נפוץ, גביית עדות עבור הליכים פליליים היא אירוע נדיר מאוד

  גביית עדויות בישראל במסגרת משפט פלילי המתנהל בארה"ב

 • חלוקת נכסים בעת גירושין – לפי ערכי ברוטו או נטו?

  על המס ועל המסה – ברוטו או נטו באיזון משאבים בין בני זוג שמתגרשים

  חלוקת נכסים בעת גירושין – לפי ערכי ברוטו או נטו?

 • התחדשות עירונית בעידן משבר

  הסיכון במינוף הגבוה הקיים בשוק ההתחדשות העירונית

  התחדשות עירונית בעידן משבר

 • "קורונה בום"

  מקובל להגיד ש"אחרי החגים" מביא עימו גל של גירושין. סיר הלחץ, תרתי משמע, של החגים, הצפיפות והימים הארוכים שנמצאים יחד מביא לעליית שיעור הגירושין. מה טומן אפקט הקורונה?? האם נראה עליה בשיעור הגירושין או דווקא איחוד משפחות?

  "קורונה בום"