Kobre & Kim
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2003
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רחוב יגאל אלון 94
מגדל אלון 1, קומה 21
תל אביב-יפו 6789139 ישראל
טלפון: 03-7207814
אתר החברה: http://www.kobrekim.com
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רוברט הנוך

  רוברט הנוך

  שותף

  Kobre & Kim

 • מייקל רוזן

  מייקל רוזן

  יועץ חיצוני

  Kobre & Kim

 • ג'רמי ברסמן

  ג'רמי ברסמן

  עו"ד

  Kobre & Kim

  עורך דין
  ג'רמי ברסמן
  יועצים בתחום הליטיגציה
  יונה נדל
  אפרים וונגר
  רבקה קולמן
אייקון אודות

אודות Kobre & Kim

פירמת Kobre & Kim מתמקדת בעיקר בסכסוכים וחקירות, עם ניסיון מיוחד בייצוג לקוחות ישראליים או לקוחות בסוגיות הקשורות לישראל בתיקי חקירות וליטיגציה מורכבים חוצי גבולות לרבות באמריקה, המזרח התיכון, אירופה, אסיה ובמדינות שונות ברחבי תבל.

אנו מסייעים ללקוחותינו בתחומים הבאים:

אכיפת חוק, הגנה וחקירות ממשלתיות; לרבות בדיקות ופיקוח ממשלתי

 • ניסיון עשיר בתיקים משמעותיים הכוללים ייצוג והגנה על לקוחות מול ממשלת ארה"ב.
  בישראל, היינו מעורבים בחקירתם של שני בנקים ישראליים מובילים, חקירה שנוהלה ע"י הרשויות האמריקאיות. הפרקטיקה הפלילית והרגולטורית שלנו מתמקדת בעיקר בתיקים חוצי גבולות, שלעתים קרובות מערבים חקירות בו זמניות של כמה וכמה רשויות אכיפת במספר מדינות שונות. כמו כן, אנו מומחים בייצוג יחידים וחברות. בהתאם, יש לנו ניסיון רב בהסכמי הסגרה בינלאומיים, הסדרי מקלט ומדיניות משפטית (MLAT), וכן בחוקים המתעוררים בתיקים פליליים בינלאומיים, כולל הונאות אינטרנט ודואר אלקטרוני, קונספירציות, הונאות מס, הונאות בלתי חוקיות מכוח חוק ה-FCPA האמריקאי או חוקים אחרים כמו חוק חילופי סחורות (CEA) וחוק המעצמות הכלכליות הבין-לאומיות (IEEPA). כמו כן, פירמת Kobre & Kim הינה הפירמה היחידה בה פועל באופן קבוע בישראל, רוברט הנוך, תובע פדרלי של ארה"ב לשעבר.
 • כישורים גבוהים בסקירה, פיקוח וחקירות בינלאומיות. 
  לעתים קרובות, אנו נקראים לסייע כאשר ארגון מסוים, המונה מספר בעלי עניין, חפץ בסקירה אובייקטיבית ובלתי תלויה. ככלל, המדיניות שלנו היא לא לשמור על קשרים מסחריים עם שחקנים מוסדיים מרכזיים. לכן, אנחנו לא מוטים או תלויים בבנקים מרכזיים, ארגונים לא ממשלתיים או בעלי עניין כאלו או אחרים שיש להם עניין בהשפעה על תוצאות חקירה. לאחרונה, שימשנו כבוחן עצמאי עבור משרד המשפטים האמריקאי בחקירה של מוסד פיננסי בינלאומי גדול עם פעילות בישראל, שוויץ, לוקסמבורג, בריטניה וארצות הברית.
 • דגש מיוחד על שיטת ייעוץ מקצועית.
  פירמת Kobre & Kim ייחודית במודל הייעוץ שלה. אנו מתמקדים בליווי, ייעוץ ושירות לצד המשרד שמלווה את הלקוח, הצוות שלנו מייעץ ועוזר לעורכי הדין במקרה של קונפליקט. בכך, צירוף המשרד לצוות המשפטי בתיק מסוים לא ישפיע על מערכת היחסים הקיימת של הלקוח עם הצוות המשפטי הישראלי.

 

ליטיגציה בינלאומית בתחום הקניין הרוחני

 • ניסיון חוצה גבולות בליטיגציה בתחום ההייטק, הקניין רוחני וסכסוכים טכנולוגיים.
   חברות טכנולוגיה ישראליות לעתים קרובות לא מבינות עד כמה הן רגישות להפרת פטנט או להפקעת סודות מסחריים מיריבים זרים בעלי הון. סוגיות של קניין רוחני מקבלות ממד בינלאומי באופן שגרתי, סוגיות אלה כוללות מידע שנגנב על ידי עובדים, ספקים או אחרים במדינות שונות, שימוש בטכנולוגיה ישראלית מוגנת בפטנט ע"י ענקיות טכנולוגיה,  מחלוקות מול מתחרות בשוק הממוקמות מחוץ לישראל והצורך בחקירות פליליות של זייפנים הממוקמים בתחומי שיפוט אחרים.

משרדינו בתל אביב ובסן פרנסיסקו מובילים את הרשת הגלובלית שלנו ומשתפים פעולה עם מחלקות קניין רוחני ומומחים טכניים אחרים ברחבי העולם כדי לטפל בסכסוכי קניין רוחני בקנה מידה עולמי.

משרדנו מתמחה בליטיגציה של פטנטים, לצוות המשפטי שלנו ניסיון רב בהובלת אכיפה בפטנטים ובכללן, בקשות פטנטים מוכרות בעולם, בנושא זה נחלנו הצלחה רבה עבור לקוחותינו, במסגרת זו השבנו מאות מיליוני דולרים עבור לקוחותינו. הצוות שלנו בישראל כולל את מייקל רוזן, עורך דין אמריקאי בכיר עם כמעט שני עשורים של ניסיון בייצוג לקוחות בבתי משפט אמריקאיים. לאחרונה, ייצגנו חברה ישראלית של מכשור רפואי במטרה לאכוף הפרה של קניין רוחני על ידי יריבים באירופה, ארצות הברית ומזרח אסיה.

ייצגנו בהצלחה גם את סוכנות המדע של ממשלת אוסטרליה באכיפת פטנט ה-Wi-Fi שלהם בסכום של מעל 400  מיליון דולר, כמו גם חברת מחקר ספרדית בתביעה נגד ארבע חברות הסלולר הגדולות בארה"ב. אנו מציעים מגוון הסדרים למימון תיקים טכנולוגיים, לרבות תשלום מותנה ומימון צד שלישי.

 • קרן הליטיגציה של פירמת Kobre & Kim ו- Omni Bridgeway
  קרן הליטיגציה הראשונה מסוגה מעניקה ליזמים הישראליים את המינוף המשפטי והפיננסי שהם זקוקים לו כדי לקדם תביעות נגד יריבים גדולים בעלי כיס עמוק. ייצוג על ידי Kobre & Kim  מציע גישה לרשת גלובלית של ליטיגטורים המסוגלים לפעול נגד כל ישות משפטית, וכל זאת בזכות גישת "נטולת הסכסוך" שלנו. כמו כן, מימון שמגיע מ- Bentham IMF ומגובה בגופי מימון עם ניסיון גדול וזמינות גבוהה, מאפשר התמודדות חסרת תקדים עם אתגרים פיננסיים שעלולים להתעורר במהלך ההליכים המשפטיים. למידע נוסף בקרו בכתובת: www.kobrekim.com/litigationfund

 

מינוף ודילול רווחים של תביעות בינלאומיות

 • יכולות אכיפה והגנה בינלאומיות
  אנחנו אוכפים כרגע שניים מפסקי הדין הגדולים בעולם שנעשו בבוררות.
  בישראל, אנחנו המשרד היחיד שמסוגל לארגן מהלך בינלאומי לאכיפה והפקת רווחים מפסקי דין שנעשו דרך בוררות. אנו מפתחים אסטרטגיה גלובלית, המתמקדת ברתום כלי גילוי והשבת נכסים חוצי גבולות, ולאחר מכן מבצעים אותם באמצעות צוות ספציפי שנבחר עבור כל מקרה מתוך 15 המיקומים שלנו ברחבי העולם.
  בנוסף, אנו יכולים לפרוס את המומחיות שלנו באכיפה שיפוטית לנכסים 'מבחן לחץ' בשם הלקוחות שלנו לפני שהם עומדים בפני פעולות אכיפה על ידי הממשלה.
  פירמת Kobre & Kimהופיעה על השער של המגזין "וול סטריט ג'ורנל" והוכרה שוב ושוב בפרסומים בתעשייה המשפטית כאחד מהמשרדים הנחשבים ביותר תחום השבת הנכסים ואכיפה שיפוטית.

 

לקוחות פרטיים בינלאומיים

 • ניסיון מוכח באסטרטגיות התקפיות והגנתיות עבור אנשים בעלי הון (UHNWIs)
  הצוות שלנו, המורכב מעורכי דין של ממשלת ארה"ב לשעבר ועורכי דין מסחריים מספקים ליטיגציה חוצת גבולות ואסטרטגיות ניהול משברים עבור לקוחות פרטיים בינלאומיים עשירים. לקוחות בעלי אינטרסים עסקיים גלובליים כדי לשמר את נכסיהם, חירותם והמוניטין שלהם. לרוב אנו צופים מראש דברים שעלולים להוביל לתביעות והליכים אזרחיים ופליליים משמעותיים הבאים לרעת לקוחותינו. אנו מתמקדים בלהגיב אליהם במהירות וביסודיות. הליכים אלו כרוכים לעתים קרובות בחילוט נכסים או החרמתם.
  אחד מהדברים שמייחד אותנו היא הגישה הרב-מימדית שלנו לסכסוכים של לקוחות פרטיים בעלי ממון. גישה זו כוללת פריסת אסטרטגיות בבית המשפט ומחוצה לו,  והיא הפתרון המוביל לסכסוכים עסקיים וחקירות מונחות ריבונות, איתור והשבת כספים שהושגו שלא כדין, הגנה מפני התקפות נכסים, כמו גם רכישת מידע לפריסה אסטרטגית כדי לספק ללקוחות אלו יתרון מסחרי בסכסוכים ובחקירות שלהם.

 

ליטיגציה בחו"ל, נאמנויות ועיזבונות

 • צוות מאומן בטיפול בסכסוכי חדלות פירעון ונאמנויות מורכבים
  משרדנו לקח חלק בכמה מסכסוכי הנאמנויות המתוקשרים ביותר בתקופה האחרונה, פעלנו בשם הנאמנים והמוטבים בעניינים שנויים במחלוקת הכרוכים בהפקעת נכסים. בין לקוחותינו ניתן למנות גם חברות ניהול נכסים פרטיים (Family Office), קרנות ומוסדות פיננסיים המואשמים בניהול ופיקוח על נאמנויות ועיזבונות מורכבות.
  הצוות שלנו ממוקם באיי הבתולה הבריטיים ואיי קיימן. הצוות כולל עורכי דין מאנגלייה והונג קונג, כמו גם יועץ מלכת אנגליה. לצוות ידע מקיף בנושאים כספיים, חדלות פירעון ונאמנויות שנויים במחלוקת בהליכים מקבילים onshore and offshore, לרבות בהקשרים של מבני קרנות השקעה פרטית (PE) וקרנות גידור.
אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

14 משרדים ברחבי העולם

14

משרדים ברחבי העולם

100% פעילות בינלאומית

100%

פעילות בינלאומית

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Kobre & Kim

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

  מנהל רשות המיסים הודיע על החזרתו של "נוהל גילוי מרצון", שמאפשר לנישומים לדווח לרשות המיסים על הכנסות שטרם דווחו ללא חשיפה פלילית. ברשות צופים כי המהלך יכניס לקופת המדינה 2-3 מיליארד שקל

  לא דיווחתם על הכנסות? כעת תוכלו לדווח ולקבל חסינות מהעמדה לדין

 • אשרת השקעה בארה"ב

  איך יכולים ישראלים להקים עסק בארצות הברית, לקבל אשרה, ולהביא את המשפחה או מנהלי מפתח מישראל לארה"ב?

  אשרת השקעה בארה"ב

 • שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

  כלי בינה מלאכותית גנרטיבית יכולים לכתוב עבורנו קוד שעלול להכיל סיכוני אבטחת מידע. אין תחליף להבנה וניסיון אנושיים

  שילוב בינה מלאכותית בהייטק: מכפיל הכוח הארגוני שמגיע עם נורות אזהרה

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל