אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1980
תחום: בנקאות, חדלות פירעון, דיני תאגידים, סייבר, דיני עבודה, חקירות ממשלתיות, ליטיגציה, פרטיות, נדל"ן, רגולציה, ניירות ערך, עבירות צווארון לבן
כתובת: New York:
1211 Avenue of Americas
New York, New York 10036
Tel: 212 826 5324
תל אביב:
רחוב הארבעה 28
מגדלי הארבעה- המגדל הצפוני, קומה 34
תל אביב, ישראל 6473925
טלפון: 054-7369762
אתר החברה: https://www.zeklaw.com/
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דניאל רובל, Zeichner Ellman & Krause

  דניאל רובל

  מנהל משותף של המשרד בישראל

  Zeichner Ellman & Krause

  לפרופיל המלא

  דניאל רובל
 • סטיוארט קראוס, Zeichner Ellman & Krause

  סטיוארט קראוס

  שותף מנהל

  Zeichner Ellman & Krause

אייקון אודות

אודות Zeichner Ellman & Krause

זייכנר אלמן קראוס הוא משרד עורכי דין שנוסד לפני כ-20 שנים על בסיס עקרונות שהיו מהפכניים דאז, ונהפכו לשאפתניים. אנו משרד מתוחכם המעניק שירות פיננסי/עסקי מלא. הבנוי על שלושת עמודי תווך מרכזיים: מומחיות משמעותית, שירות ממוקד לקוח, ומחירים גמישים.

פירמת ZEK, שנוסדה בשנת 1980, מציעה את שירותיה בכל היבטי הייצוג המשפטי-מסחרי. המשרד מתמחה בייצוג לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחום הבנקאות ופיננסים, ליטיגציה ובוררות, משפט מסחרי ותאגידי, מקרקעין, ניירות ערך, רגולציה, נאמנויות ועזבונות, ביטוח, זכויות נושים וחדלות פירעון.

עם מעל ל-40 עורכי דין, ZEK הינו משרד קטן יותר מרוב משרדי עורכי הדין בעלי פרקטיקות דומות. גודלו של המשרד הוא פונקציה של הפילוסופיה שלנו לספק לכל לקוח שירותים משפטיים יעילים ואישיים. ב-ZEK, לקוחות לעולם לא ינהלו עסקאות עם עורכי דין זוטרים; שותפים שומרים על מעורבות פעילה בכל ענייני הלקוח. איוש של כל הליך נשקל בקפידה על מנת להקצות ללקוחותינו את עורכי הדין בעלי המומחיות המתאימה ביותר.

עורכי הדין של ZEK מגיעים למשרד עם ניסיון רב ערך, כל אחד בתחומו. כל עורך דין מביא סט ייחודי ומלוטש של כישורים ויכולות.
יצירתיות וגמישות, הן 2 ממילות המפתח של הפרקטיקה של המשרד, הן חלות גם על העמלות הנגבות.
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם לקוחותינו כדי לייצר שכר טרחה תואם לכל הליך ותיק, אשר עשויים לכלול: תעריפים שעתיים, תעריפים מעורבים או קבועים לפי שעה, עמלות קבועות, תקרות עמלה, מצבים חלקיים וכדומה.

לקוחות הפירמה מגוונים, החל מהתאגידים הגדולים בעולם, וכלה בעסקים פרטיים, יזמים ואנשים פרטיים. העובדה שרבים מלקוחות המשרד כיום נשארו עם ZEK במשך שנים רבות רק ממחישה את דבקותה המתמשכת של הפירמה בשלושת עמודי התווך של המשרד שהגדירו את עיסוקו מההתחלה.

המשרד הראשי של ZEK ממוקם במרכז מנהטן. בנוסף, המשרד מספק את מגוון השירותים המשפטיים שלו ממשרדיו בקונטיקט, ניו ג'רזי ווושינגטון. ZEK מחזיקה גם משרד חוץ בתל אביב.

אנו גאים מאוד להיות משרד עורכי הדין הראשון בישראל שהוסמך כמשרד עורכי דין זר מטעם לשכת עורכי הדין. ZEK מייעצת ללקוחות ישראלים במגוון רחב של סוגיות משפטיות בארה"ב, לרבות בענייני תאגידים, ניירות ערך, ליטיגציה מסחרית, חדלות פירעון, רגולציות בנקאיות, חקירות של ממשלת ארה"ב, עבירות צווארון לבן, פרטיות, אבטחת סייבר, עבודה ותעסוקה, נדל"ן, ועבור עסקים ישראלים שפתחו פעילות חדשה בארה"ב.  אנו מציעים קליבר גבוה מאוד של שירותים משפטיים המסופק באמצעות עורכי דין בכירים ומנוסים עם גישה מותאמת אישית במחיר הוגן.
ZEK פיתחה רשת גדולה מאוד של קשרים עסקיים ומשפטיים ישראליים מהימנים בהם היא משתמשת לטובתם ההדדית של לקוחות ZEK ואנשי הקשר הישראליים.  ב-15 השנים האחרונות הפירמה מפעילה משרדים מתל אביב, מעבירה הרצאות ועושה עסקים בישראל במטרה לתת מענה מלא ללקוחותיה הישראלים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

  מתקפת הסייבר על חברת שירביט מדגימה את חוסר הוודאות שהמזכר האמריקאי משית על הגורמים המעורבים באירועי סייבר

  האם לשירביט מותר לשלם דמי כופר?

 • האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

  לאחר שנים רבות של יציבות יחסית, ידעו דיני המשפחה בישראל בשנים האחרונות טלטלות רבות. חוקים התווספו לספר החוקים, הלכות נשתנו ופסיקות ביהמ"ש יצרו לא פעם חוסר אחידות שגרר חוסר יציבות ובלבול

  האם תם עידן השיוויון בפסיקת מזונות קטינים?

 • האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  מתי רשות המיסים תכיר בהסכם ממון הקובע הפרדה רכושית מלאה בין בני זוג כפוטר את הבעלים המוכר נכס ממס שבח או מזכה את הרוכש בהקלה או בפטור ממס רכישה?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

 • חזקת הגיל הרך – הגיע זמנך ללכת

  האם לא הגיע הזמן שאבות במדינת ישראל יקבלו הזדמנות שווה למשמורת מלאה על ילדיהם?

  חזקת הגיל הרך – הגיע זמנך ללכת