אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1980
תחום: בנקאות, חדלות פירעון, דיני תאגידים, סייבר, דיני עבודה, חקירות ממשלתיות, ליטיגציה, פרטיות, נדל"ן, רגולציה, ניירות ערך, עבירות צווארון לבן
כתובת: New York:
1211 Avenue of Americas
New York, New York 10036
Tel: 212 826 5324
תל אביב:
רחוב הארבעה 28
מגדלי הארבעה- המגדל הצפוני, קומה 34
תל אביב, ישראל 6473925
טלפון: 054-7369762
אתר החברה: https://www.zeklaw.com/
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דניאל רובל

  דניאל רובל

  מנהל משותף של המשרד בישראל

  Zeichner Ellman & Krause

  עוד על דניאל רובל

  דניאל רובל
 • סטיוארט קראוס

  סטיוארט קראוס

  שותף מנהל

  Zeichner Ellman & Krause

אייקון אודות

אודות Zeichner Ellman & Krause

זייכנר אלמן קראוס הוא משרד עורכי דין שנוסד לפני כ-20 שנים על בסיס עקרונות שהיו מהפכניים דאז, ונהפכו לשאפתניים. אנו משרד מתוחכם המעניק שירות פיננסי/עסקי מלא. הבנוי על שלושת עמודי תווך מרכזיים: מומחיות משמעותית, שירות ממוקד לקוח, ומחירים גמישים.

פירמת ZEK, שנוסדה בשנת 1980, מציעה את שירותיה בכל היבטי הייצוג המשפטי-מסחרי. המשרד מתמחה בייצוג לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחום הבנקאות ופיננסים, ליטיגציה ובוררות, משפט מסחרי ותאגידי, מקרקעין, ניירות ערך, רגולציה, נאמנויות ועזבונות, ביטוח, זכויות נושים וחדלות פירעון.

עם מעל ל-40 עורכי דין, ZEK הינו משרד קטן יותר מרוב משרדי עורכי הדין בעלי פרקטיקות דומות. גודלו של המשרד הוא פונקציה של הפילוסופיה שלנו לספק לכל לקוח שירותים משפטיים יעילים ואישיים. ב-ZEK, לקוחות לעולם לא ינהלו עסקאות עם עורכי דין זוטרים; שותפים שומרים על מעורבות פעילה בכל ענייני הלקוח. איוש של כל הליך נשקל בקפידה על מנת להקצות ללקוחותינו את עורכי הדין בעלי המומחיות המתאימה ביותר.

עורכי הדין של ZEK מגיעים למשרד עם ניסיון רב ערך, כל אחד בתחומו. כל עורך דין מביא סט ייחודי ומלוטש של כישורים ויכולות.
יצירתיות וגמישות, הן 2 ממילות המפתח של הפרקטיקה של המשרד, הן חלות גם על העמלות הנגבות.
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם לקוחותינו כדי לייצר שכר טרחה תואם לכל הליך ותיק, אשר עשויים לכלול: תעריפים שעתיים, תעריפים מעורבים או קבועים לפי שעה, עמלות קבועות, תקרות עמלה, מצבים חלקיים וכדומה.

לקוחות הפירמה מגוונים, החל מהתאגידים הגדולים בעולם, וכלה בעסקים פרטיים, יזמים ואנשים פרטיים. העובדה שרבים מלקוחות המשרד כיום נשארו עם ZEK במשך שנים רבות רק ממחישה את דבקותה המתמשכת של הפירמה בשלושת עמודי התווך של המשרד שהגדירו את עיסוקו מההתחלה.

המשרד הראשי של ZEK ממוקם במרכז מנהטן. בנוסף, המשרד מספק את מגוון השירותים המשפטיים שלו ממשרדיו בקונטיקט, ניו ג'רזי ווושינגטון. ZEK מחזיקה גם משרד חוץ בתל אביב.

אנו גאים מאוד להיות משרד עורכי הדין הראשון בישראל שהוסמך כמשרד עורכי דין זר מטעם לשכת עורכי הדין. ZEK מייעצת ללקוחות ישראלים במגוון רחב של סוגיות משפטיות בארה"ב, לרבות בענייני תאגידים, ניירות ערך, ליטיגציה מסחרית, חדלות פירעון, רגולציות בנקאיות, חקירות של ממשלת ארה"ב, עבירות צווארון לבן, פרטיות, אבטחת סייבר, עבודה ותעסוקה, נדל"ן, ועבור עסקים ישראלים שפתחו פעילות חדשה בארה"ב.  אנו מציעים קליבר גבוה מאוד של שירותים משפטיים המסופק באמצעות עורכי דין בכירים ומנוסים עם גישה מותאמת אישית במחיר הוגן.
ZEK פיתחה רשת גדולה מאוד של קשרים עסקיים ומשפטיים ישראליים מהימנים בהם היא משתמשת לטובתם ההדדית של לקוחות ZEK ואנשי הקשר הישראליים.  ב-15 השנים האחרונות הפירמה מפעילה משרדים מתל אביב, מעבירה הרצאות ועושה עסקים בישראל במטרה לתת מענה מלא ללקוחותיה הישראלים.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Zeichner Ellman & Krause

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

  למרות הביקורות – מערכת "חשבוניות ישראל" היא בשורה לעסקים

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי