יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

משפט אזרחי ומסחרי

יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1993
תחום: משפט אזרחי ומסחרי
כתובת: רח' החושלים 8, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9720800
פקס: 09-9720820
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ybendror.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי בן דרור

  יוסי בן דרור

  מייסד ובעלים

  יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

  עוד על יוסי בן דרור

  יוסי בן דרור
אייקון אודות

אודות יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

שירותיות ויעילות לצד ידע משפטי רחב וניסיון מוכח בייצוג חברות ותאגידי ענק, מקומיים וזרים כאחד - שילוב מיוחד זה מאפיין את אחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בישראל בתחום המשפט האזרחי והמסחרי - משרד י. בן-דרור.

המשרד הוקם בשנת 1993 על ידי עו”ד יוסי בן-דרור, משפטן ותיק ובעל שם בתחומו והתמחות המשרד מגוונת ורחבה הכוללת בין השאר את תחום התאגידים, מימון החברות בכל הרמות, רכישות ומיזוגים, הייטק, ביו-טק, הון סיכון וכלל תחומי המסחר, התעשייה והבנקאות בישראל ובחו"ל.

עו"ד יוסי בן-דרור, מייסד ובעלים

עו"ד בן-דרור נחשב לאחד מעורכי הדין המוערכים והמנוסים בתחומו, וניסיונו העשיר בייצוג חברות מהגדולות בעולם לא מונע ממנו מלהעניק ליווי צמוד ואישי לכלל לקוחותיו מתחומי המסחר והעסקים השונים.
עו"ד יוסי בן-דרור סיים את לימודיו האקדמיים באוניברסיטה העברית בירושלים והחל לעבוד במשרד יגאל, ארנון ושות'. לאחר חמש שנות ניסיון בישראל, עבר לארה"ב שם עבד במשך שלוש שנים ב- Wilmer Hale, מהמשרדים הגדולים והידועים ביותר ואף הצטרף ללשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק.
עם חזרתו ארצה הקים את המשרד בבעלותו ובו רשם הישגים משפטיים רבים לאורך השנים.
מעבר לשירותיו המקצועיים, מכהן יוסי גם כחבר הנהלה בלשכת המסחר ישראל-אמריקה, חבר ועדת ההיגוי של המרכז המסחרי במזרח התיכון (MECC) וחבר דירקטוריון בחברה לפיתוח הרצליה.
בנוסף הוא חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים בתל אביב. הייחוד של עו"ד בן-דרור הוא ביכולתו לייצג חברות ועסקים ישראלים בתחומי עיסוקיהם בישראל ובחו"ל, ובשל ניסיונו המשפטי בחו"ל ובפרט בארצות הברית, הוא שולט היטב ברזי עסקאות מסחריות בינלאומיות.

תחומי פעילות

י. בן-דרור נחשב למשרד עורכי דין ייחודי אשר יוצר ערך אמיתי ללקוחותיו ומשלב יכולות מוכחות בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.
העובדה כי המשרד מייצג תחת קורת גג אחת חברות זרות הפועלות בישראל לצד חברות ישראליות הפועלות מעבר לים מאפשרות לו לספק שירותים משפטיים מקיפים בכלל האספקטים שחברות בעלות פעילות מקומית ובינלאומית נזקקות להם תוך שיתוף מומחים מובילים, ובכלל זאת קניין רוחני, דיני עבודה, שוק ההון, מיסוי, נדל"ן והגבלים עסקיים.

כתוצאה מכך הלקוחות מרוויחים שילוב מנצח של יחס אישי וצמוד לצד יכולת לנהל תיקים מגוונים ובהיקפים רבים ושונים.

תאגידים ומסחר

צוות המשרד מייצג מגוון רחב של תאגידים וחברות, לרבות חברות הייטק בכל הקשור לרכישה, מכירה, מיזוגים והקמת מיזמים משותפים אסטרטגיים, בארץ ובחו"ל.

הגישה הרב תחומית של המשרד, כמו גם הידע והניסיון אותם צבר לאורך השנים, מאפשרים לו להציע שירותים משפטיים מקיפים בתחומים רבים, כולל תכנון עסקאות, משא ומתן ועריכת חוזים, מימון מסחרי, ייעוץ השקעות, ומיסוי.

על קהל לקוחות המשרד בתחום זה ניתן למנות בעלי חברות, משקיעים, חברות סטארט-אפ בשלב מוקדם, חברות בינוניות וגדולות וקונגלומרטים.

ליטיגציה, בוררויות וגישורים

לצוות המשרד ניסיון רב ומומחיות בתחומים מורכבים של התדיינות ויישוב סכסוכים. המשרד מייצג את לקוחותיו בערכאות המשפטיות השונות והוא בעל מיומנות בהתמודדות עם סוגים שונים של סכסוכים אזרחיים ומסחריים.

עו"ד בן-דרור הוא מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים בתל-אביב, וחבר בצוות הבוררים של לשכת עורכי הדין.

לקוחות המשרד

האוריינטציה של המשרד היא בראש ובראשונה להבין את העסקים והצרכים של הלקוחות, וליישם את המומחיות והמיומנויות אותם רכש בסיוע ללקוחות אלו בזיהוי הזדמנויות ובניית פתרונות משפטיים אופטימליים.

על לקוחות המשרד נמנים תאגידים רב לאומיים גדולים, כמו גם חברות בינוניות וקטנות ואנשים פרטיים. במרוצת השנים ייצג המשרד בין היתר את הגופים הבאים: Ford, Dell, Honeywell, MKS, IBM, EMC, Hexagon, Kraft, Applied Materials, VMware, MathWorks, Pivotal Software, JP Morgan Chase, RSA, Sandvik, אפקה יישומים בע"מ וסולידקם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מה הכוח של בעלים שיש לו רק 1/7 בדירה ואינו מתגורר במקום לעצור פרויקט פינוי בינוי שכבר הבשיל לצאת לדרך ?

  מה הכוח של בעלים שיש לו רק 1/7 בדירה ואינו מתגורר במקום לעצור פרויקט פינוי בינוי שכבר הבשיל לצאת לדרך ?

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער

 • השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

  השוק מתקדם לכיוון הגנה חזקה יותר על פרטיות ומידע

 • "תעשיית הקריפטו מתבגרת"

  לצד עיסוקיו בצד המשפטי מסחרי ובהשקעות בין לאומיות בחברות טכנולוגיה, עו"ד גיל סולומון מסתמן כיום כאחד מעו"ד המובילים בתחום מטבעות הקריפטו, "אנחנו נראה בשנים הקרובות שיותר ויותר מוסדות וגופים יאמצו את מטבעות הקריפטו החזקים. כבר היום אנו רואים שהשחקנים בתעשיית הקריפטו למדו איך להעריך מיזם, לסנן רעשים, לראות מה הוא החזון של המטבע והטכנולוגיה מאחוריו ומהי הצעת הערך -Value Proposition - של החברה ואם קיימת האפשרות ליישומם. כתוצאה מכך הם יודעים היום במה שווה להשקיע ובמה לא"

  "תעשיית הקריפטו מתבגרת"