יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

משפט אזרחי ומסחרי

יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1993
תחום: משפט אזרחי ומסחרי
כתובת: רח' החושלים 8, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9720800
פקס: 09-9720820
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ybendror.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי בן דרור, יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

  יוסי בן דרור

  מייסד ובעלים

  יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  יוסי בן דרור
אייקון אודות

אודות יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

שירותיות ויעילות לצד ידע משפטי רחב וניסיון מוכח בייצוג חברות ותאגידי ענק, מקומיים וזרים כאחד - שילוב מיוחד זה מאפיין את אחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בישראל בתחום המשפט האזרחי והמסחרי - משרד י. בן-דרור.

המשרד הוקם בשנת 1993 על ידי עו”ד יוסי בן-דרור, משפטן ותיק ובעל שם בתחומו והתמחות המשרד מגוונת ורחבה הכוללת בין השאר את תחום התאגידים, מימון החברות בכל הרמות, רכישות ומיזוגים, הייטק, ביו-טק, הון סיכון וכלל תחומי המסחר, התעשייה והבנקאות בישראל ובחו"ל.

עו"ד יוסי בן-דרור, מייסד ובעלים

עו"ד בן-דרור נחשב לאחד מעורכי הדין המוערכים והמנוסים בתחומו, וניסיונו העשיר בייצוג חברות מהגדולות בעולם לא מונע ממנו מלהעניק ליווי צמוד ואישי לכלל לקוחותיו מתחומי המסחר והעסקים השונים.
עו"ד יוסי בן-דרור סיים את לימודיו האקדמיים באוניברסיטה העברית בירושלים והחל לעבוד במשרד יגאל, ארנון ושות'. לאחר חמש שנות ניסיון בישראל, עבר לארה"ב שם עבד במשך שלוש שנים ב- Wilmer Hale, מהמשרדים הגדולים והידועים ביותר ואף הצטרף ללשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק.
עם חזרתו ארצה הקים את המשרד בבעלותו ובו רשם הישגים משפטיים רבים לאורך השנים.
מעבר לשירותיו המקצועיים, מכהן יוסי גם כחבר הנהלה בלשכת המסחר ישראל-אמריקה, חבר ועדת ההיגוי של המרכז המסחרי במזרח התיכון (MECC) וחבר דירקטוריון בחברה לפיתוח הרצליה.
בנוסף הוא חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים בתל אביב. הייחוד של עו"ד בן-דרור הוא ביכולתו לייצג חברות ועסקים ישראלים בתחומי עיסוקיהם בישראל ובחו"ל, ובשל ניסיונו המשפטי בחו"ל ובפרט בארצות הברית, הוא שולט היטב ברזי עסקאות מסחריות בינלאומיות.

תחומי פעילות

י. בן-דרור נחשב למשרד עורכי דין ייחודי אשר יוצר ערך אמיתי ללקוחותיו ומשלב יכולות מוכחות בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.
העובדה כי המשרד מייצג תחת קורת גג אחת חברות זרות הפועלות בישראל לצד חברות ישראליות הפועלות מעבר לים מאפשרות לו לספק שירותים משפטיים מקיפים בכלל האספקטים שחברות בעלות פעילות מקומית ובינלאומית נזקקות להם תוך שיתוף מומחים מובילים, ובכלל זאת קניין רוחני, דיני עבודה, שוק ההון, מיסוי, נדל"ן והגבלים עסקיים.

כתוצאה מכך הלקוחות מרוויחים שילוב מנצח של יחס אישי וצמוד לצד יכולת לנהל תיקים מגוונים ובהיקפים רבים ושונים.

תאגידים ומסחר

צוות המשרד מייצג מגוון רחב של תאגידים וחברות, לרבות חברות הייטק בכל הקשור לרכישה, מכירה, מיזוגים והקמת מיזמים משותפים אסטרטגיים, בארץ ובחו"ל.

הגישה הרב תחומית של המשרד, כמו גם הידע והניסיון אותם צבר לאורך השנים, מאפשרים לו להציע שירותים משפטיים מקיפים בתחומים רבים, כולל תכנון עסקאות, משא ומתן ועריכת חוזים, מימון מסחרי, ייעוץ השקעות, ומיסוי.

על קהל לקוחות המשרד בתחום זה ניתן למנות בעלי חברות, משקיעים, חברות סטארט-אפ בשלב מוקדם, חברות בינוניות וגדולות וקונגלומרטים.

ליטיגציה, בוררויות וגישורים

לצוות המשרד ניסיון רב ומומחיות בתחומים מורכבים של התדיינות ויישוב סכסוכים. המשרד מייצג את לקוחותיו בערכאות המשפטיות השונות והוא בעל מיומנות בהתמודדות עם סוגים שונים של סכסוכים אזרחיים ומסחריים.

עו"ד בן-דרור הוא מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים בתל-אביב, וחבר בצוות הבוררים של לשכת עורכי הדין.

לקוחות המשרד

האוריינטציה של המשרד היא בראש ובראשונה להבין את העסקים והצרכים של הלקוחות, וליישם את המומחיות והמיומנויות אותם רכש בסיוע ללקוחות אלו בזיהוי הזדמנויות ובניית פתרונות משפטיים אופטימליים.

על לקוחות המשרד נמנים תאגידים רב לאומיים גדולים, כמו גם חברות בינוניות וקטנות ואנשים פרטיים. במרוצת השנים ייצג המשרד בין היתר את הגופים הבאים: Ford, Dell, Honeywell, MKS, IBM, EMC, Hexagon, Kraft, Applied Materials, VMware, MathWorks, Pivotal Software, JP Morgan Chase, RSA, Sandvik, אפקה יישומים בע"מ וסולידקם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

  משרדי עו"ד העוסקים בתחום חדלות הפירעון נפגשים באופן ישיר ומקיף עם ההשפעות ההרסניות של מגפת הקורונה על המשק הישראלי. שי גליקמן, שותף ומנהל מחלקת חדלות פירעון ושיקום חברות בפירמת עו"ד 'דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' בראיון מיוחד המעניק הצצה למצב המאתגר בו מצויים עסקים בישראל, "המספר של בקשות הליווי והסיוע לחברות המעוניינות להימנע מהגעה למצב של חדלות פירעון גדל מאז התפרצות מגפת הקורונה, והוא עוד צפוי לעלות משמעותית. המטרה שלנו היא לשקם את החברות, להציל אותן מחדלות פירעון ולעזור להן לצלוח בשלום את משבר הקורונה".

  "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

 • ירושות בינלאומיות – חלק ראשון

  חוק הירושה גם קובע כי הדין שיחול על ירושתו של אדם הינו הדין של מקום מושבו בשעת מותו

  ירושות בינלאומיות – חלק ראשון

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

 • רו״ח רותם סול ממשרד שטיינמץ עמינח ושות׳: ״תוכנית הסיוע לעסקים רצופה עיוותים״

  ממשלת ישראל מנצלת כל הזדמנות שיש לה כדי להתגאות במתווה המענקים המשולמים לעסקים שנפגעו בתקופת הקורונה. חבל שרשות המיסים אינה מחשבת את המענקים הללו בהתאם לרוח ההצהרות של הממשלה

  רו״ח רותם סול ממשרד שטיינמץ עמינח ושות׳: ״תוכנית הסיוע לעסקים רצופה עיוותים״