יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

משפט אזרחי ומסחרי

יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1993
תחום: משפט אזרחי ומסחרי
כתובת: רח' החושלים 8, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9720800
פקס: 09-9720820
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ybendror.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי בן דרור

  יוסי בן דרור

  מייסד ובעלים

  יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

  עוד על יוסי בן דרור

  יוסי בן דרור
אייקון אודות

אודות יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

שירותיות ויעילות לצד ידע משפטי רחב וניסיון מוכח בייצוג חברות ותאגידי ענק, מקומיים וזרים כאחד - שילוב מיוחד זה מאפיין את אחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בישראל בתחום המשפט האזרחי והמסחרי - משרד י. בן-דרור.

המשרד הוקם בשנת 1993 על ידי עו”ד יוסי בן-דרור, משפטן ותיק ובעל שם בתחומו והתמחות המשרד מגוונת ורחבה הכוללת בין השאר את תחום התאגידים, מימון החברות בכל הרמות, רכישות ומיזוגים, הייטק, ביו-טק, הון סיכון וכלל תחומי המסחר, התעשייה והבנקאות בישראל ובחו"ל.

עו"ד יוסי בן-דרור, מייסד ובעלים

עו"ד בן-דרור נחשב לאחד מעורכי הדין המוערכים והמנוסים בתחומו, וניסיונו העשיר בייצוג חברות מהגדולות בעולם לא מונע ממנו מלהעניק ליווי צמוד ואישי לכלל לקוחותיו מתחומי המסחר והעסקים השונים.
עו"ד יוסי בן-דרור סיים את לימודיו האקדמיים באוניברסיטה העברית בירושלים והחל לעבוד במשרד יגאל, ארנון ושות'. לאחר חמש שנות ניסיון בישראל, עבר לארה"ב שם עבד במשך שלוש שנים ב- Wilmer Hale, מהמשרדים הגדולים והידועים ביותר ואף הצטרף ללשכת עורכי הדין של מדינת ניו יורק.
עם חזרתו ארצה הקים את המשרד בבעלותו ובו רשם הישגים משפטיים רבים לאורך השנים.
מעבר לשירותיו המקצועיים, מכהן יוסי גם כחבר הנהלה בלשכת המסחר ישראל-אמריקה, חבר ועדת ההיגוי של המרכז המסחרי במזרח התיכון (MECC) וחבר דירקטוריון בחברה לפיתוח הרצליה.
בנוסף הוא חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים בתל אביב. הייחוד של עו"ד בן-דרור הוא ביכולתו לייצג חברות ועסקים ישראלים בתחומי עיסוקיהם בישראל ובחו"ל, ובשל ניסיונו המשפטי בחו"ל ובפרט בארצות הברית, הוא שולט היטב ברזי עסקאות מסחריות בינלאומיות.

תחומי פעילות

י. בן-דרור נחשב למשרד עורכי דין ייחודי אשר יוצר ערך אמיתי ללקוחותיו ומשלב יכולות מוכחות בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.
העובדה כי המשרד מייצג תחת קורת גג אחת חברות זרות הפועלות בישראל לצד חברות ישראליות הפועלות מעבר לים מאפשרות לו לספק שירותים משפטיים מקיפים בכלל האספקטים שחברות בעלות פעילות מקומית ובינלאומית נזקקות להם תוך שיתוף מומחים מובילים, ובכלל זאת קניין רוחני, דיני עבודה, שוק ההון, מיסוי, נדל"ן והגבלים עסקיים.

כתוצאה מכך הלקוחות מרוויחים שילוב מנצח של יחס אישי וצמוד לצד יכולת לנהל תיקים מגוונים ובהיקפים רבים ושונים.

תאגידים ומסחר

צוות המשרד מייצג מגוון רחב של תאגידים וחברות, לרבות חברות הייטק בכל הקשור לרכישה, מכירה, מיזוגים והקמת מיזמים משותפים אסטרטגיים, בארץ ובחו"ל.

הגישה הרב תחומית של המשרד, כמו גם הידע והניסיון אותם צבר לאורך השנים, מאפשרים לו להציע שירותים משפטיים מקיפים בתחומים רבים, כולל תכנון עסקאות, משא ומתן ועריכת חוזים, מימון מסחרי, ייעוץ השקעות, ומיסוי.

על קהל לקוחות המשרד בתחום זה ניתן למנות בעלי חברות, משקיעים, חברות סטארט-אפ בשלב מוקדם, חברות בינוניות וגדולות וקונגלומרטים.

ליטיגציה, בוררויות וגישורים

לצוות המשרד ניסיון רב ומומחיות בתחומים מורכבים של התדיינות ויישוב סכסוכים. המשרד מייצג את לקוחותיו בערכאות המשפטיות השונות והוא בעל מיומנות בהתמודדות עם סוגים שונים של סכסוכים אזרחיים ומסחריים.

עו"ד בן-דרור הוא מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים בתל-אביב, וחבר בצוות הבוררים של לשכת עורכי הדין.

לקוחות המשרד

האוריינטציה של המשרד היא בראש ובראשונה להבין את העסקים והצרכים של הלקוחות, וליישם את המומחיות והמיומנויות אותם רכש בסיוע ללקוחות אלו בזיהוי הזדמנויות ובניית פתרונות משפטיים אופטימליים.

על לקוחות המשרד נמנים תאגידים רב לאומיים גדולים, כמו גם חברות בינוניות וקטנות ואנשים פרטיים, חלקם מיוצגים ע"י המשרד למעלה מ 20-30 שנים. במרוצת השנים ייצג המשרד בין היתר את הגופים הבאים:

AST SpaceMobile, Ford, Dell, Honeywell, MKS, IBM, EMC, Hexagon, Kraft, Applied Materials, VMware, MathWorks, Pivotal Software, JP Morgan Chase, RSA, Sandvik, אפקה יישומים בע"מ וסולידקם.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת יוסי בן-דרור, משרד עורכי דין

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022