לאור משרד עורכי דין

משפט אזרחי-מסחרי

לאור משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: משפט אזרחי-מסחרי
כתובת: דרך השרון 6 ת.ד 424 בית יצחק, 4292000
משרד צפוני:
רח' לוחמי הגטאות 18 נהריה, 2244629
טלפון: 04-7708052 פקס: 04-7708051
טלפון: 09-8944676 
פקס: 09-8944616
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.laorlaw.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעקב לאור

  עו"ד יעקב לאור

  בעלים ומייסד

  לאור משרד עורכי דין

  עוד על יעקב לאור

  יעקב לאור
 • אביעד רייכמן

  עו"ד אביעד רייכמן

  שותף

  לאור משרד עורכי דין

 • אביעד סולימן

  עו"ד אביעד סולימן

  שותף

  לאור משרד עורכי דין

עורכי דין

  יעקב לאור
  אביעד רייכמן
  אביעד סולימן
  שי יהודה
  שרה דיין-ינאי
  סבטה קיפניס
  לנה מייליך-לוינזון
  אוסנת נימני
  יוסי ברונפמן
  עדן דבול
  שירה טבריה–מסיקה
  סתיו מימון
  לילך נרקיס בריגה
  זוהר אדן
  הלא ח'יר
  ליאור לוי
  הדר בובליל
  כלנית חסקי רוזן
  לילך חיים-אידלברג
  אפרת שמעוני
  אושרת יוסף
  בתאל בן-ישי
  גילעד שפירא
  עירית שוסטר
אייקון אודות

אודות לאור משרד עורכי דין

משרד עוה"ד לאור הוא משרד דינמי המשלב מצוינות מקצועית, יצירתיות, נחישות ויושרה, לצד חדשנות משפטית פורצת דרך. המשרד מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחום האזרחי – מסחרי, בהם ליטיגציה מסחרית, פתרון סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות, גבייה, ליווי חברות ומקרקעין על גווניהם השונים.
המשרד ממוקם באזור השרון, והוא יוצא דופן הן מבחינת טיבו והן מבחינת טבעו בנוף המשפטי באזור, ולו סניף אף באזור הצפון. 

הגינות, יצירתיות, מקצועיות

המשרד מאמין שאמינות ויושרה, יצירתיות ומקצועיות הן הבסיס לקבלת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו.
המשרד דינמי ויצירתי ומאתגר את השיטות המשפטיות המוכרות, על ידי התמקדות בכל לקוח ולקוח, הקשבה לצרכיו ומתן פתרונות הצופים פני עתיד.
צוות המשרד, המיישם את ערך השוויון הלכה למעשה, מונה עורכי ועורכות דין בעלי ניסיון רב, אשר עובדים בשיתוף פעולה על מנת להשיג את ההישגים הטובים ביותר.
המצוינות המקצועית וההצלחה הן המדד בו נמדד המשרד בעיני לקוחותיו. קצב הגדילה המשמעותי של המשרד מביא לשילוב הייחודי שבין הדינמיות, היצירתיות והאסרטיביות מחד, והמצוינות המקצועית, הידע הרב וההישגים המשפטיים מאידך, ובכך יוצר את אחד המשרדים הטובים במדינה. 

עו"ד יעקב לאור, מייסד ובעלים

עו"ד לאור מתמחה בליטיגציה האזרחית, סכסוכים עסקיים ונדל"ן, עם התמחות בניהול סכסוכים בין שותפים ובעלי מניות ובתביעות אזרחיות מורכבות. עו"ד לאור הוא חבר בוועד המייסד והמנהל של עמותת קונצנזוס "לוחמים למען לוחמים", שנוסדה על ידי קציני מילואים מתוך מטרה להגן על חייליי ומפקדיי צה"ל בזירה הציבורית והתקשורתית.
עו"ד לאור בוגר חטיבת הצנחנים, משרת כיום כמג"ד (במיל') בגדוד חי"ר.

תחומי התמחות

ליווי חברות
משרד עורכי הדין לאור משמש הלכה למעשה למחלקה משפטית חיצונית נרחבת עבור לקוחותיו. למשרד הכלים והניסיון לסייע בייצוג שוטף של כל הדרישות המשפטיות הנדרשות בניהול העסק במציאות העסקית הקיימת, והוא מנחה את לקוחותיו בהסכמים מסחריים בתחומים שונים, השכרה, מכירה, שיווק והפצה, התחייבויות בנכסים וזכויות, המחאת זכויות, זיכיון מכירה של פעילות עסקית, ועוד. המשרד מסייע ללקוחותיו בכל בתחומי המשפט האזרחיים השונים, בהם דיני עבודה, נזיקין, מסחרי, הוצאה פועל וגבייה.

ליטיגציה
מחלקת הליטיגציה עוסקת בכל סוגי ההתדיינות ומייצגת יחידים וגופים עסקיים בפני בתי משפט ובוררים. מחלקה עוסקת בליטיגציה מסחרית ואזרחית, בסכסוכים פנימיים בחברות, ייצוג דירקטורים, נושאי משרה ובעלי שליטה, בהפרת הסכמים ובסכסוכים בין צדדים שונים. בנוסף, למחלקה ניסיון רב בייצוג בתחום ליקויי בנייה, לשון הרע, והוצל"פ.

דיני עבודה
מחלקת דיני העבודה מייצגת בבתי הדין לעבודה ומציעה ייעוץ משפטי ממוקד, מסייעת למעסיקים ליצור קשרי עבודה יצרניים תוך תמיכה בפרנסת עובדיהם ובתנאי עבודתם וכן בשיפור התפתחותם המקצועית.
המשרד מעניק ללקוחותיו "חבילה כוללת" ומלווה אותם החל משלב תהליך קבלת העובדים למקום העבודה, תוך ליווי פעילותם היומיומית של המעסיקים באמצעות מתן תשובות לכל הסוגיות הקשורות בהעסקת עובדים או במקום העבודה.

גביית חובות
מחלקת הגבייה מתמחה בניהול הליכים מול חייבים קשים, תוך מתן פתרונות יצירתיים ומהירים בכדי לכוף על חייב לשלם חובו. במסגרת המחלקה מטופלים תיקים של כינוסי נכסים, השתלטות על חברות, פשיטות רגל, הסדרי חוב והליכים רלוונטיים נוספים. בנוסף, למשרד ניסיון רב בתחום כינוס הנכסים והבנקאות.
המשרד מתמחה במתן ייעוץ, ייצוג ולווי חברות וגורמים פיננסים שונים, ובייצוג גופים פיננסים בתביעות שונות, וכן בגיבוש הסדרי חוב לחייבים.

נדל"ן
במסגרת הליווי המשפטי מלווה מחלקת הנדל"ן עסקאות רכישה ומכירה, השכרה וניהול נכסים בהיקף רחב, עסקאות קומבינציה, מכירה של דירות בפרויקטים למגורים, ייצוג קבוצות רכישה, מכרזים, רישום בתים משותפים, הסכמי שיתוף, עסקאות יד שניה, תמ"א 38, עסקאות פינוי-בינוי ועוד.
מחלקת הנדל"ן מספקת סל שירותים שלם – החל מליווי בכל שלבי המימון והטיפול הפיננסי, ייעוץ מקיף בתחום מיסוי נדל"ן וייצוג בפני הרשויות השונות.

נזיקין
המשרד עוסק בניהול תיקי נזיקין מורכבים אשר יכול ויתרחשו חלילה על חברה מסחרית, לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, שריפות, תביעות נגד הרשויות המקומיות, תביעות של צדדים שלישיים ועוד.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת לאור משרד עורכי דין

 • ביטול תשלומי שכירות בימי קורונה

  ביטול תשלומי שכירות בימי קורונה

  העקרון של "חופש החוזים" והדיספוזטיביות של חוק החוזים, מחייבים את הממשלה להתערב בסוגיית תשלומי השכירות אחרת יגרם כשל שוק משמעותי אשר עלול לגרום להצפת בתי המשפט בתביעות

  ביטול תשלומי שכירות בימי קורונה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022