Bersay & Associés

משרד Bersay & Associés נותן מענה איכותי לסך הצרכים המשפטיים של חברות ותאגידים. תחומי העיסוק של המשרד כוללים את כל תחומי הפעילות העסקיים העיקריים, הן בתחום הייעוץ והן בתחום הליטיגציה והבוררות, כמו גם בעניינים מקומיים ובינלאומיים אחרים.

Bersay & Associés
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1995
תחום: משרד Bersay & Associés נותן מענה איכותי לסך הצרכים המשפטיים של חברות ותאגידים. תחומי העיסוק של המשרד כוללים את כל תחומי הפעילות העסקיים העיקריים, הן בתחום הייעוץ והן בתחום הליטיגציה והבוררות, כמו גם בעניינים מקומיים ובינלאומיים אחרים.
טלפון: 33.1.56.88.30.00+
פקס: 33.1.56.88.30.01+
דוא"ל: sbm@bersay-associes.com
אתר החברה: http://www.bersay-associes.com
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ז'רום ברסיי, Bersay & Associés

  ז'רום ברסיי

  שותף מנהל

  Bersay & Associés

 • סטפני בן מוסא- מולכו, Bersay & Associés

  סטפני בן מוסא- מולכו

  ראש הדסק הישראלי

  Bersay & Associés

  שותפים נוספים:
  אלן ז'ואן [מיסים]
  דימיטרי-אנדריי סונייה [Restructuring]
  אניה הריצובה [תאגידים]
  פרדריק פלטרס [ליטיגציה]
  מטילדה קוסטאו [ליטיגציה]
  מרטין טיסייה [משפט ציבורי]
  אן-ליז פוז'ה [עבודה]
  נטלי סרקירה [עבודה]
  סיריל גוני-גובר [נדל"ן]
  קלייר פוארסון [IP/IT/Data Protection]
אייקון אודות

אודות Bersay & Associés

המשרד

משרד Bersay & Associés  נוסד בשנת 1995. ההון האנושי של המשרד כולל עורכי דין מוכשרים עם מומחיות במנעד רחב של תחומי עיסוק. המשרד מתמחה במתן מענה מלא לצרכים המשפטיים של עסקים בגדלים שונים. המשרד מפעיל דסק ישראלי המסוגל לתקשר ולעבוד בשלוש שפות באופן שוטף (צרפתית, אנגלית ועברית) וכן פועל ומתמחה בשתי ערכאות משפטיות - ישראל וצרפת.

תחומי העיסוק של המשרד כוללים את כל תחומי הפעילות העסקיים העיקריים, הן בתחום הייעוץ והן בתחום הליטיגציה והבוררות, כמו גם בעניינים מקומיים ובינלאומיים אחרים. המשרד חווה צמיחה משמעותית בזכות האמון המתמשך של לקוחותיו, לקוחות שבנו את המוניטין של המשרד כמשרד מצוין – דבר שמאפשר לו למשוך לקוחות חדשים.

בזכות התחרותיות והחזון להישאר כל הזמן בצמרת החדשנות והיעילות,  משרד Bersay & Associés היה המשרד הראשון בפריז שעמד בתקני האיכות הבינלאומיים ISO 9000 וזאת עוד בשנת 1998. גישה זו תרמה ישירות לצמיחה והגידול שחווה המשרד בשנים האחרונות.

המשרד, עם גישתו שדוגלת בקידום עורכי דין למעמד של שותפות במשרד, הוא משרד שבו עובדים עו"ד שהחלו את הקריירה שלהם במשרדינו או הצטרפו למשרד כאשר הם בעלי ניסיון  בחברות בינלאומיות גדולות או חברות צרפתיות יוקרתיות. כל הצוות של המשרד הוא דו לשוני (צרפתית ואנגלית) או יותר, וחלק ממנו אף עבד גם בתחומי שיפוט זרים מחוץ לצרפת.

כל עורכי הדין של Bersay & Associés עובדים בצרפתית ובאנגלית ורובם גם עובדים בשפה שלישית נוספת כגון עברית, ספרדית, איטלקית, גרמנית, פורטוגזית, הולנדית, יפנית או בולגרית.

תחומי עיסוק

מימון תאגידים, מיזוגים ורכישות

צוות המשרד זכה למוניטין מצוין בזכות השתתפותו בעסקאות בעלות ערך מוסף גבוה. ידוע כי לצוות עורכי הדין של המשרד מומחיות רחבה בתחום המיזוגים והרכישות, ניהול הון אישי ומימון, הן כיועצים לקרנות והן כיועצים למנהלי תאגידים.

 ניהול הון אישי

עורכי הדין של מחלקת ניהול הון אישי של המשרד מדריכים ומייעצים ללקוחותיהם בפיתוח ובמימון העסקים שלהם, תוך ליווי הוליסטי ומלא מקצה לקצה (אסטרטגיות משפטיות ומיסוי, מבנה, מו"מ, תיעוד מסמכים). המחלקה מלווה קרנות השקעה זרות וצרפתיות, וכן  מלווה בעלי מניות בהשקעותיהם בחברות, בין אם מדובר בחברות רשומות ובין אם לאו.

חדלות פירעון

עורכי הדין של מחלקת חדלות פירעון של משרד Bersay & Associés מסייעים ומייצגים חייבים, נושים, בעלי מניות ומנהלים העומדים בפני סוגיות משפטיות הקשורות לפירעון, חדלות פירעון ופשיטת רגל.

הידע הנרחב שלהם על הסביבה המשפטית וחוק הפירעון הצרפתי בשילוב עם הניסיון המוכח שלהם, הם מפתח ההצלחה של המחלקה.

האיחוד האירופי ודיני תחרות

מחלקת הכלכלה ודיני התחרות של משרד  Bersay & Associés מייעצת ללקוחותיה בנושאי תחרות, הפצה, חוזים מסחריים וחוזי צרכנים.

ליטיגציה

עורכי הדין העובדים בצוות יישוב הסכסוכים של משרד Bersay & Associés מתמחים בפתרון כל סוגי הסכסוכים המשפטיים שחברות יכולות להיתקל בהם במהלך עסקיהן השוטף.

הצוות הינו בעל ניסיון בכלל ההיבטים של המשפט העסקי, דיני חברות, דיני ניירות הערך/שוק המניות, כמו גם הליכי פשיטת רגל ותיקים פליליים מסוג 'צווארון לבן'. לאורך השנים, זכתה הפירמה למוניטין מצוין בתחום הליטיגציה ויישוב סכסוכים עסקיים.

דיני עבודה

מגובים בניסיון עתיר ורחב בייעוץ וליטיגציה, עורכי הדין של מחלקת דיני העבודה של משרד Bersay & Associés מסייעים לגופים עסקיים ביחסיהם אל מול העובדים ונציגיהם. בגישה הדוגלת בשיתוף פעולה, מייעצת המחלקה לחברות מסוגים שונים, ומסייעת להן לרכוש את סך הכלים הנדרשים כדי לשפר את הישגיהן העסקיים. באמצעות המומחיות שלה, המחלקה מעניקה ללקוחותיה תמיכה טכנית מקיפה בבניית ויישום של פרויקטים משמעותיים.

מיסים

מחלקת המיסוי של משרד Bersay & Associés מסייעת ללקוחותיה - ממשקיעים מוסדיים או משקיעים פרטיים, שמפתחים את פעילותם העסקית בצרפת או במדינה אחרת. המחלקה מומחית בליווי וייעוץ לקוחות בבחינה משפטית /שכלול אסטרטגיה בתחום המיסוי, ועוד.

IP/IT/TMT

מחלקת טכנולוגיות המידע וקניין רוחני של המשרד היא בעלת ניסיון רב בתחומים המגוונים של טכנולוגיית המידע, האינטרנט, המסחר האלקטרוני ותחום אבטחת מערכות מידע. עורכי הדין של המחלקה מתעסקים בחוקי תקשורת צרפתיים ואחרים, ומייעצים לנותני שירות בתחום זה, תוך ליווי תהליך ההתקשרות והפן החוזי של פעילותם.

נדל"ן

מחלקת הנדל"ן של המשרד מלווה בכלל הסוגיות המשפטיות בתחום זה, המועברות בידי נותני השירות המקצועיים של המשרד. המשרד מסייע ומלווה את לקוחותיו בכל שלב ושלב בהשקעתו בנכס הנדל"ן, ומתעסק בעיקר בהליכים המשפטיים והפיננסים של:

- רכישה, מימון ומימוש נכסי נדל"ן או חברות;

- ניהול הון אישי  כאשר נכס הבסיס הינו בעיקר נכס נדל"ני (בתי מלון, בריאות, קמעונאות וכו');

- תוכניות פיתוח ושיפוץ;

- מכירה, חכירה ומיקור חוץ;

- חכירות מסחריות בידי מחכירים מוסדיים, שוכרים ומנהלי נכסים.

משפט ציבורי וסביבה

עורכי הדין של מחלקת המשפט הציבורי שלנו מייעצים לגופים ציבוריים כגון רשויות ממשלתיות צרפתיות, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור לאומיים ומקומיים. כמו כן צוות המחלקה, בגישתו הפרקטית והתפעולית, מייעץ לגופים פרטיים בענייני משפט ציבורי, ובמיוחד לאלו הקשורים לחיים הכלכליים.

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

Operating since 1995

Operating since

1995

International Activity 65%

International Activity

65%

Equality Trophy of the Paris Bar #1 in 2019

Equality Trophy of the Paris Bar

#1

in 2019

אייקון מאמרים

מאמרים מאת Bersay & Associés

 • פיתוח עסקיך בצרפת

  פיתוח עסקיך בצרפת

  עבור חברות בצמיחה, מתוך מדינות האיחוד האירופי, צרפת נחשבת כבחירה המועדפת להתאגדות ולביסוס העסקים ובאותה נשימה נתפסת, בדומה לישראל, כ - start up nations ביבשת אירופה.

  פיתוח עסקיך בצרפת

 • תמריצי מס בצרפת לחברות חדשניות

  תמריצי מס בצרפת לחברות חדשניות

  מדיניות המס בצרפת מושכת לא מעט משקיעים, כולל חברות ישראליות ויזמים ישראלים. מה הופך את צרפת ל'שער הכניסה לאירופה'? מה החוזקות של הכלכלה הצרפתית? וכיצד מתמודד המשק הצרפתי עם האתגרים הכלכליים שהביא עימו נגיף הקורונה. הפודקאסט של עו"ד סטפני בן-מוסה מולכו, ראש הדסק הישראלי בשלוחה הצרפתית של משרד עו"ד Bersay & Associes.

  תמריצי מס בצרפת לחברות חדשניות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יפוי כח מתמשך – להיערך ליום שאחרי

  זכותו של אדם לחיות לפי בחירותיו ורצונותיו. בהתאם לתפיסה זו נוצרה מהפכת יפוי הכח המתמשך

  יפוי כח מתמשך – להיערך ליום שאחרי

 • המדינה שכחה את הקשישים – רשלנות רפואית בבתי אבות בתקופת משבר הקורונה

  כמעט מידי יום אנו שומעים בתקשורת על עוד קשיש שנפטר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה במהלך שהותו בבית אבות. ההתנהלות של המדינה והנהלות בתי האבות שבהם נפטרו קשישים לאחר שנדבקו בנגיף הקורונה מעלה תהיות לגבי האפשרות שנהגו ברשלנות בכל הקשור לטיפול במצב

  המדינה שכחה את הקשישים – רשלנות רפואית בבתי אבות בתקופת משבר הקורונה

 • הקורונה משנה את העולם: דירת נופש ומגורים במקום מלון

  עקב החשש מהתקהלות גדל הביקוש לדירות קטנות באזורי נופש שבהם ניתן לבלות עם המשפחה במקום בבתי מלון

  הקורונה משנה את העולם: דירת נופש ומגורים במקום מלון

 • ויסות תובענות ייצוגיות בתקופה שלאחר משבר הקורונה

  בתקופה שלאחר משבר הקורונה, מערכת המשפט תהא חייבת לווסת את התובענות הייצוגיות – למען שיקום המשק הישראלי

  ויסות תובענות ייצוגיות בתקופה שלאחר משבר הקורונה